New Arrivals - Cosmetics
All from 717
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Smooth 480ml
New arrival
1,740,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - includes shampoo, conditioner and oil
VICHY Liftactiv Collagen16 Gift Set 100ml
New arrival
1,966,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Liftactiv Collagen Specialist Day and Night Cream 2× 50ml
YVES ROCHER Hair Growth Shampoo 300 ml
New arrival
249,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal, weak and thinning hair, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 300 ml, vegan, silicone-free, sulphate-free and...
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo 95 ml
New arrival
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, repair effect, deep cleansing, anti-dandruff, volume 95 ml, dermo - 325 Kč/100 ml
YVES ROCHER Intensive anti-wrinkle care 75 ml
New arrival
1,550,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, effect: moisturising, nourishing, regenerating, lifting and smoothing, 75 ml - 2,067 Kč/100 ml
YVES ROCHER Lychee 400 ml
New arrival
199,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning and relaxation, sulphate-free and ph neutral, formula: vegan, 400 ml volume - 50 Kč/100 ml
SYOSS Brow Tint – Black
New arrival
312,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyebrow Colour - professional-looking colour results, lasts up to 40 days, covers grey hairs, more defined and distinct eyebrows, takes 5–10 minutes to apply
YVES ROCHER Anti-Dandruff Shampoo 300 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal hair, hydrates, deep cleansing, anti-dandruff, volume 300 ml, vegan, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free - 83 Kč/100 ml
K18 Damage Shield pH Protective Shampoo 473 ml
New arrival
1,290,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 473 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 273 Kč/100 ml
OLAPLEX Total Hair Repair Set 550ml
New arrival
1,449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains Bond Shampoo 250ml, Bond Conditioner 250ml, and No.3 PLUS 50ml
VICHY Minéral 89 Gift Set 100ml
New arrival
1,118,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Minéral 89 72h Moisture Boosting Cream Rich 50ml and Minéral 89 Night Repairing Cream 50ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour 480ml
New arrival
1,780,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo, conditioner and mask
YVES ROCHER Monoi 190 ml
New arrival
139,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free, vegan, fresh fragrance,...
CLINICAL Cold-pressed castor oil 50 ml
New arrival
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 198 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo+M Cream 15 ml
New arrival
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex, 15 ml - 2,127 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed jojoba oil 50 ml
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 398 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Nutri Enrich 700ml
New arrival
1,020,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - includes shampoo, conditioner, and hair spray
NEUTROGENA Collagen Bank Balm for Fuller-Looking Lips 12ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, active ingredients: hyaluronic acid and peptides
OLAPLEX The Key to Shine Set 75ml
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 3× hair oil 25ml
AVENE Cicalfate+ Protective and Restorative Cream 40 ml
New arrival
489,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive and dry, effect: moisturising, nourishing, soothing, regenerating and protective, 40 ml - 1,223 Kč/100 ml
YVES ROCHER Anti-Dandruff Shampoo 600 ml
New arrival
399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal hair, hydrates, deep cleansing, anti-dandruff, volume 600 ml, vegan, alcohol-free, silicone-free and sulphate-free - 67 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed almond oil 50 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 298 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 60-second Treatment 500 ml
New arrival
1,160,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged and dry hair, 500ml volume, effect: regeneration - 232 Kč/100 ml
CLINICAL Hyaluronic Acid Serum 25 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 996 Kč/100 ml