New Arrivals - Cosmetics
All from 719
YVES ROCHER Daily Anti-Wrinkle Smoothing Cream 50 ml
1,290,-
Currently Unavailable
Face Cream unisex daily, skin type: mature, effect: moisturising, nourishing, lifting, smoothing and protective, 50 ml - 2,580 Kč/100 ml
BIODERMA Atoderm 250 ml
799,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - contains Atoderm shower oil 200 ml (pump bottle), Atoderm hand and nail cream 50 ml, Atoderm lip balm 4 g
BIODERMA Hydrabio 540 ml
839,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - contains Hydrabio H2O 500 ml, Hydrabio Rich 40 ml
BIODERMA Sébium 530 ml
849,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - contains Sebium H2O 500 ml and Sebium Kerato+ 30 ml
DERMACOL Aroma Moment Pistachio 200 ml
79,-
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, dry skin, for normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, silicone-free, 200 ml volume - 40 Kč/100 ml
EUCERIN UreaRepair Christmas 2026 175 ml
780,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - includes hand cream and foot cream
BIODERMA Sensibio AR 290 ml
799,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - contains Sensibio H2O AR 250 ml, Sensibio AR+ cream 40 ml
BIODERMA Sensibio 540 ml
789,-
Currently Unavailable
Cosmetic Gift Set - contains Sensibio H2O 500 ml, Sensibio Defensive Rich 40 ml
ACCENTRA Men’s Collection Winter with foam pump – Cedarwood 720 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 720 ml volume - 37 Kč/100 ml
DERMACOL Skin Treat 100 ml
249,-
Currently Unavailable
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal, mixed and dry skin types - 249 Kč/100 ml
REDKEN All Soft Set 700 ml
1,521,-
Currently Unavailable
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo, 300 ml of conditioner and 100 ml of oil
Bepanthen Tattoo Cleansing Gel 200 ml
199,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, moisturising, no artificial colours and fragrance-free, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml
YVES ROCHER Anti-Wrinkle Smoothing Night Cream 50 ml
1,350,-
Currently Unavailable
Face Cream unisex night, skin type: mature, effect: moisturising, nourishing, soothing, regenerating, lifting and smoothing, 50 ml - 2,700 Kč/100 ml
ACCENTRA Winter Glamour Vanilla and Musk 180 ml
129,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, formula: vegan, 180 ml volume - 72 Kč/100 ml
DERMACOL Diamond Mascara for dramatic volume and length
499,-
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: volume - 4,990 Kč/100 ml
DERMACOL Icon
299,-
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: volume - 3,738 Kč/100 ml
DERMACOL Skin Treat 100ml
249,-
Currently Unavailable
Facial Essence - with a light, milky texture, it instantly gives the skin hydration, freshness and a radiant "glazed skin" look
DERMACOL Vanilla Sky 150 ml
249,-
Currently Unavailable
Body Spray - suitable for normal, combination, dry and mature skin, refreshing, paraben-free and silicone-free, vegan, 150 ml volume - 166 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL OSiS+ Flatliner and Polish Brush 200 ml
699,-
Currently Unavailable
Haircare Set - includes a 200 ml heat-protection spray, a FRAMAR Polish Brush and a gold-coloured make-up bag
YVES ROCHER Anti-Dandruff Toner 150 ml
329,-
Currently Unavailable
Hair Tonic - 219 Kč/100 ml
MALIBU C Curl Wellness Conditioner 266 ml
420,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: frizziness, defining and softness, best for hair type: wavy and curly - 158 Kč/100 ml
BEVIRO Vitae Caps Body Wash Šumava 250 ml
389,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, with vitamins and with glycyrrhetinic acid, formula: natural,...