New Arrivals - Hair Care Products
All from 193
GOLDWELL Dualsenses Men Hair & Body Shampoo 300 ml
New arrival
525,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, volume 300 ml, professional and vegan, silicone-free - 175 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: nutrition and regeneration - 330 Kč/100 ml
CLINICAL Keratin Treatment 100 ml + Argan Oil 20 ml
New arrival
389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, leave-in, for for all hair types - 195 Kč/pcs - from 259 Kč/100 ml
CLINICAL Hair Growth Accelerator 100 ml
New arrival
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, volume 100 ml - 369 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Anti-dandruff Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for dry hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, nutrition and easy combing, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy and curly hair, hydrates, for extra volume, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
SPHAGNUM Seborrhoea Shampoo 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-dandruff, anti-hair loss, volume 250 ml, with salicylic acid and ammonia-free -...
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects After-sun Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: hydration and nutrition - 330 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Sea Salt Spray 250 ml
New arrival
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, strong hold, volume 250 ml - 108 Kč/100 ml
SPHAGNUM Dandruff Shampoo with Tea Tree 250 ml
650,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, anti-dandruff, volume 250 ml, ammonia-free - 260 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Sleek & Shine 200 ml
New arrival
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: frizziness, best for hair type: frizzy and unruly - 50 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Hairspray 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, medium hold, volume 150 ml - 146 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Curl Defining Cream 250 ml
New arrival
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - vegan, for wavy and curly hair, light hold, volume 250 ml - 144 Kč/100 ml