New Arrivals - Conditioners & Balms
All from 21
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: wavy and curly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and easy combing, best for hair type: soft - 275 Kč/100 ml
CLINICAL Keratin Treatment 100 ml + Caffeine Shampoo 250 ml
New arrival
389,-
111 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, conditioner and leave-in, for for all hair types and damaged - 195 Kč/pcs - from 111 Kč/100 ml
SCHAUMA Repair & Care 200 ml
New arrival
139,-
70 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, easy combing and thermal protection, best for hair type: for all hair types and damaged - 70 Kč/100 ml
CLINICAL Keratin Treatment 100 ml + Argan Oil 20 ml
New arrival
389,-
259 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, leave-in, for for all hair types - 195 Kč/pcs - from 259 Kč/100 ml
CLINICAL Hair Growth Accelerator 100 ml
New arrival
369,-
369 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for all hair types, volume 100 ml - 369 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, nutrition and easy combing, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Sleek & Shine 200 ml
New arrival
99,-
50 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: frizziness, best for hair type: frizzy and unruly - 50 Kč/100 ml
SPHAGNUM Hair Growth Conditioner 250 ml
590,-
236 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: for all hair types and fine and thinning - 236 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and strengthening, best for hair type: fine and thinning - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner Purple 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Replenishing Conditioner 300 ml
New arrival
369,-
123 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing, easy combing, protection and softness, best for hair type: for all hair types - 123 Kč/100 ml
MORGAN'S Women's Silk Conditioner 250 ml
New arrival
249,-
100 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing, nutrition, easy combing, strengthening and softness, best for hair type: for all hair types - 100 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner 473 ml
New arrival
1,290,-
273 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 273 Kč/100 ml
YVES ROCHER Hair Growth-Boosting Conditioner 200 ml
New arrival
249,-
125 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: growth, volume and easy combing, best for hair type: normal and fine and thinning - 125 Kč/100 ml
MALIBU C Curl Wellness Conditioner 266 ml
420,-
158 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: frizziness, defining and softness, best for hair type: wavy and curly - 158 Kč/100 ml