New Arrivals - Hair Care Products
All from 193
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Repair 480ml
New arrival
1,880,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo, conditioner and hair serum
INVISIBOBBLE Twistar Kaleidoscope Joyspins, 3 pieces
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Ties - 66 Kč/pcs - from 66 Kč/1 pc(s)
PANTENE Hydration Routine Gift Set 755 ml
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 220 ml of conditioner, 400 ml of shampoo and 135 ml of hair cream
PANTENE Pro-V Hydration Recharge + Keratin Protect 700 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 300 ml of hair mask
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner – Icy Pearl 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Smooth & Sleek Argan + Keratin Protect 200 ml
New arrival
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 100 ml of oil for frizzy and dull hair and 100 ml of oil for intensive hair care
OLAPLEX Hydration Heroes Set 300ml
New arrival
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains Hydratation Mask 200ml, Bond Shampoo 100ml
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner Strawberry Lemonade 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml
Walmark Beauty Box 90+90 tobolek/tablet
New arrival
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement
PANTENE x Robert Indiana Artist Edition 870 ml
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 250 ml cleansing shampoo, 220 ml conditioner, 300 ml hair mask and 100 ml nourishing hair oil
HEAD & SHOULDERS Sensitive Scalp + Gillette Series Gel 600 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 200 ml of shaving gel and 400 ml of shampoo
HERBAL ESSENCES Repair Moroccan Argan Oil set, 695 ml
New arrival
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 250 ml of conditioner, 350 ml of shampoo and 95 ml of hair elixir
HEAD & SHOULDERS Gentleman Set 450 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 50 ml of solid deodorant
PANTENE Pro-V Intensive + Keratin Protect 700 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 300 ml of hair mask
HEAD & SHOULDERS Iconic Protection 450 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 50 ml of solid deodorant
LiveLin HairGlow 60 capsules
New arrival
379,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - Saw palmetto extract (150 mg) containing 40% fatty acids and L-methionine (100 mg) per capsule, containing collagen, hyaluronan, zinc and B vitamins,...
K18 Repair & Refresh Gift Set 168 ml
New arrival
1,590,-
In stock > 5 pcs
Haircare Set - contains dry shampoo and a hair mask
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
685,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 685 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
685,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 685 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hair Loss Serum 150 ml
New arrival
800,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 533 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml
New arrival
750,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, - 500 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml