Drugstore PATYKA
Drugstore PATYKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 75
PATYKA Bundle Cleansing Foams Set 2 × 150 ml
659,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 2 × cleansing foam, thoroughly removes make-up, cleanses and tightens the skin
PATYKA lift & glow firming rosy cream lifting and brightening rosy cream 50 ml
Discounted -14 %
1,889,-
2,210,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: brightening and lifting, 50 ml - 3,778 Kč/100 ml
PATYKA Brightening Renewal Night Peel Brightening Renewal Night Peel 50 ml
Great price
1,639,-
Save 60,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 3,278 Kč/100 ml
PATYKA Intensive Rehydrating Cream Mask Intensive Rehydrating Cream Mask 50 ml
Great price
639,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising and regenerating, meant for the following skin type(s): sensitive, normal, mixed and dry - 1,278 Kč/100 ml
PATYKA Hydra-Soothing Moisturizer Soothing moisturizer 40 ml
660,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal and mixed, effect: moisturising, soothing and protective, 40 ml - 1,650 Kč/100 ml
PATYKA Remarkable Cleansing Oil Deeply nourishing cleansing oil 100 ml
Great price
829,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, normal, mixed and dry, effect: nourishing, regenerating and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance...
PATYKA Face Sun Cream SPF50 Sunscreen for face SPF 50 40 ml
Discounted -11 %
619,-
700,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,548 Kč/100 ml
PATYKA Travel Size Soothing Milky Toner travel pack 100 ml
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal, mixed and dry skin types - 289 Kč/100 ml
PATYKA Anti-fatigue Hydrating Eye Gel Moisturizer 15 ml
Great price
549,-
Save 50,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,660 Kč/100 ml
PATYKA Firming Body Cream Firming Body Cream 180 ml
960,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, smoothing, softening and strengthening, suitable for normal, combination and dry skin, applicable for: cellulitis, 180 ml volume -...
PATYKA Smoothing Treatment Lotion Smoothing Facial Toner 100 ml
959,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal, mixed and dry skin types - 959 Kč/100 ml
PATYKA Tinted Face Sun Cream SPF50+ Tinted Face Sunscreen SPF 50+ natural 40 ml
Discounted -14 %
599,-
700,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,498 Kč/100 ml
PATYKA Travel Size Melting Cleansing Oil Travel Pack 50 ml
239,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, normal, mixed and dry, effect: nourishing, brightening and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance...
PATYKA Body Sun Milk SPF 50, 100 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 100 ml volume - 700 Kč/100 ml
PATYKA Face Sun Cream SPF30 Sunscreen SPF 30 40 ml
Discounted -14 %
599,-
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 40 ml volume - 1,498 Kč/100 ml
PATYKA Perfecting Tinted Cream -Golden Perfecting Brightening Tinted Cream Dark 40 ml
960,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
BB Cream - 2,400 Kč/100 ml
PATYKA New Skin Mask Renewing Facial Mask 30 ml
829,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising and revitalising, meant for the following skin type(s): sensitive, normal, mixed and dry - 1,658 Kč/100 ml
PATYKA Travel Size Soothing Cleansing Milk Travel Pack 50 ml
239,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal, mixed and dry skin types - 478 Kč/100 ml
PATYKA Purifying Cleansing Gel 150 ml
Discounted -14 %
429,-
500,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mixed and oily skins - 286 Kč/100 ml
PATYKA High Protection Dark Spot Correcting Fluid Protective Fluid against pigment spots spf 30 40
Discounted -27 %
979,-
1,350,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
PATYKA Targeted Spot Treatment Topical Anti-Imperfection Gel 15 ml
Discounted -26 %
309,-
420,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,060 Kč/100 ml
PATYKA Huile De Douche Absolue 200 ml
Discounted -27 %
399,-
550,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, with vitamins, suitable for dry skin, 200 ml volume -...
PATYKA After Sun Repairing Balm 40 ml
290,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, regenerating and nourishing, active ingredients include shea butter, 40 ml volume - 725 Kč/100 ml
PATYKA After Sun Repairing Balm 150 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Cream - 467 Kč/100 ml