Alza Benefit slevy - Professional Conditioners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 66
BIOLAGE Strength Recovery 236 ml
579,-
245 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and strengthening, best for hair type: for all hair types and damaged - 245 Kč/100 ml
BIOLAGE Volume Boost 400 ml
739,-
185 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, hydration and softness, best for hair type: for all hair types and soft - 185 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE Liss Conditioner 500 ml
389,-
78 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, smoothing and easy combing, best for hair type: normal and frizzy and unruly - 78 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE colour Care Conditioner 500 ml
389,-
78 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: dyeing, best for hair type: coloured Hair - 78 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: wavy and curly - 275 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE Silver Leave In Mousse 160 ml
419,-
262 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition and yellow tones, best for hair type: blond - 262 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour Blonde 200ml
New arrival
729,-
365 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, easy combing, protection, yellow tones and softness, best for hair type: coloured Hair and blond - 365 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Conditioner Purple 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: aging and greying and blond - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and strengthening, best for hair type: fine and thinning - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
275 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, nutrition and easy combing, best for hair type: frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
MILK SHAKE Cold Brunette Conditioner 1000 ml
1,269,-
127 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, easy combing, red tones and orange tones, best for hair type: coloured Hair and for all hair types - 127 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner 473 ml
New arrival
1,290,-
273 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 273 Kč/100 ml
Oribe Priming Lotion Leave-In Conditioning Detangler Leave-In Conditioner for easy detangling
969,-
388 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner - 388 Kč/100 ml