Alza Benefit slevy - Professional Conditioners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 67
TRESemmé Biotin + Repair 7 conditioner for damaged hair 400 ml
169,-
42 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and nutrition, best for hair type: coloured Hair, damaged and dry - 42 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner 250 ml
990,-
396 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 396 Kč/100 ml
TRESemmé Keratin Smooth conditioner with keratin for dry hair 400 ml
161,-
40 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, smoothing and easy combing, best for hair type: dry and frizzy and unruly - 40 Kč/100 ml
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Hydrate Conditioner 250 ml
849,-
340 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: normal and dry - 340 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Sun Care After Sun Express Conditioner 200 ml
599,-
300 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, regeneration, nutrition, deep cleaning, easy combing, protection and softness, best for hair type: for all hair types -...
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Repair Conditioner 200 ml
789,-
395 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, regeneration and nutrition, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and damaged - 395 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 5P Blonde Enhancer Toning Conditioner 250 ml
749,-
300 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, easy combing and yellow tones, best for hair type: blond - 300 Kč/100 ml
ZENZ No. 08 Deep Wood Conditioner 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, best for hair type: dry - 356 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner, 1000 ml
899,-
90 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and easy combing, best for hair type: for all hair types and dry - 90 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Luxe Oil Keratin Protect Conditioner 200 ml
499,-
250 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition and protection, best for hair type: for all hair types - 250 Kč/100 ml
REDKEN Acidic Grow Full System Thickening Conditioner 300 ml
859,-
286 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, hydration and strengthening, best for hair type: for all hair types, soft and fine and thinning - 286 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 5 Fine Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1,999,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, regeneration and strengthening, best for hair type: soft and damaged - 200 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Smooth Conditioner 200 ml
899,-
450 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition and softness, best for hair type: for all hair types, normal, damaged and dry - 450 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Color Brillance Vibrant Color Conditioner Coarse 200 ml
549,-
275 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and protection, best for hair type: coloured Hair and frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
MATRIX Mega Sleek smoothing anti-frizz conditioner 300 ml
529,-
176 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, frizziness and softness, best for hair type: for all hair types and frizzy and unruly - 176 Kč/100 ml
MOROCCANOIL Intense Curl Cream 300 ml
Great price
999,-
Save 31,-
333 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, protection, frizziness and defining, best for hair type: damaged and dry - 333 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Conditioner 200 ml
939,-
470 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, easy combing and protection, best for hair type: coloured Hair, for all hair types and blond - 470 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Nutricurls Detangling Conditioner for Waves & Curls 200 ml
799,-
400 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: deep cleaning and easy combing, best for hair type: dry, wavy and curly and frizzy and unruly - 400 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner rinse-free conditioner for dry
549,-
275 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and easy combing, best for hair type: for all hair types and dry - 275 Kč/100 ml
ALTERNA Caviar Multiplying Volume Conditioner 250 ml
949,-
380 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss and hydration, best for hair type: for all hair types, normal and fine and thinning - 380 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Hydrate Conditioner 1000 ml
799,-
80 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: for all hair types - 80 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Conditioner Flower Fragrance 1000 ml
1,149,-
115 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and protection, best for hair type: coloured Hair - 115 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Vitamino Color Spectrum Conditioner 75 ml
599,-
265 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and strengthening, best for hair type: coloured Hair - 265 Kč/100 ml
MILK SHAKE Volumizing Conditioner 1000 ml
Discounted -10 %
979,-
1,099,-
98 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and smoothing, best for hair type: for all hair types - 98 Kč/100 ml