Alza Benefit slevy - Shampoos by Effect and Hair Type
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 188
HEAD & SHOULDERS Anti Hair Fall Anti Dandruff Shampoo 400 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 400 ml - 37 Kč/100 ml
SYOSS Blonde & Silver Shampoo, 440ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for coloured, normal, aging and greying hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
BATISTE Tropical 200 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo shampoo for volume and strengthening of h
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and normal hair, for extra volume, volume 1000 ml, professional and vegan, sulphate-free - 100 Kč/100 ml
SYOSS Colour Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, normal and damaged hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Grow Strong Shampoo 1000 ml
349,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-dandruff, anti-hair loss, volume 1000 ml, with vitamins and with proteins - 35 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Extra Volume 1000 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, volume 1000 ml - 26 Kč/100 ml
BATISTE Oriental 200 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
SYOSS Pure Fresh dry shampoo 200 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - paraben-free, for all hair types, volume 200 ml - 107 Kč/100 ml
SYOSS Curls Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, normal, wavy, curly, unruly and frizzy hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins -...
TRESemmé Biotin + Repair 7 Shampoo 400ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured, damaged and dry hair, hydrates, repair effect nourishes, volume 400 ml, with vitamins - 42 Kč/100 ml
AUSSIE SOS Repair & Revive 300 ml
Great price
159,-
Save 9.99
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, volume 300 ml - 53 Kč/100 ml
SYOSS Repair Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Lift & Volume Thickening Shampoo 1000 ml
349,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, for extra volume, anti-hair loss, volume 1000 ml, silicone-free and with vitamins - 35 Kč/100 ml
SYOSS Anti Grease Dry Shampoo 200 ml
213,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy hair, volume 200 ml - 107 Kč/100 ml
HERBAL ESSENCES Aloe Moisturise 350 ml
135,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, smoothing, volume 350 ml, vegan, silicone-free and sulphate-free - 39 Kč/100 ml
DIXI Shampoo with Tea Tree Oil 400 ml
from
63,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy and normal hair, promotes hair growth, volume 400 ml, paraben-free and silicone-free - from 19.75 Kč/100 ml
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Hydrate Cleanser 300 ml
Great price
739,-
Save 41,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for normal and dry hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free -...
BIONE COSMETICS Bio Keratin + Caffeine Regenerating Nourishing Shampoo 260 ml
from
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for normal, damaged, dry, weak and thinning hair, repair effect nourishes, volume 260 ml, paraben-free, silicone-free, sulphate-free and with keratin...
BIONE COSMETICS Bio Keratin + Caffeine for men Regenerating nourishing shampoo 260 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for normal, damaged, weak and thinning hair, repair effect nourishes, volume 260 ml, paraben-free, silicone-free, sulphate-free and with keratin -...
HERBAL ESSENCES Rose Scent Petal Soft 350 ml
135,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types nourishes, for extra volume, volume 350 ml, silicone-free - 39 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Shampoo 250 ml
959,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 250 ml, professional, silicone-free, sulphate-free and phthalate-free - 384 Kč/100 ml
AUSSIE SOS Soothe & Hydrate 300 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, volume 300 ml, vegan - 53 Kč/100 ml
Schauma Classic Shampoo For Men 400 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal and damaged hair, repair effect, for extra volume, volume 400 ml - 25 Kč/100 ml