Alza Benefit slevy - Coloured Hair Shampoo
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 19
SYOSS Blonde & Silver Shampoo, 440ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for coloured, normal, aging and greying hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
SYOSS Colour Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, normal and damaged hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
TRESemmé Biotin + Repair 7 Shampoo 400ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured, damaged and dry hair, hydrates, repair effect nourishes, volume 400 ml, with vitamins - 42 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Colour Perfector Shampoo 400 ml
163,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 400 ml, with vitamins - 41 Kč/100 ml
YVES ROCHER Couleur 300 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured and damaged hair, repair effect, for extra shine, volume 300 ml, vegan, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Shampoo 250 ml
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair nourishes, for extra shine, volume 250 ml, professional - 276 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Vitamino colour Spectrum Neutralizing Shampoo Blue 300 ml
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional - 263 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Shampoo Flower Fragrance 1000 ml
859,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates, repair effect nourishes, for extra shine, volume 1000 ml, professional and vegan, with proteins - 86 Kč/100 ml
REVLON PROFESSIONAL Revlonissimo 45 Days Total Color Care Brave Reds 275 ml
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, volume 275 ml, professional, sulphate-free - 174 Kč/100 ml
ORIGINAL&MINERAL Dry Queen Brunette Dry 300 ml
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for all hair types, volume 300 ml - 283 Kč/100 ml
MILK SHAKE Cold Brunette Shampoo 1000 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, for extra shine, volume 1000 ml, professional, with proteins - 102 Kč/100 ml
MÁDARA Shampoo for dry and coloured hair 250 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured, damaged and dry hair, repair effect nourishes, for extra shine, smoothing, volume 250 ml, vegan, paraben-free and silicone-free -...
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Glow Cleanser 300 ml
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, hydrates, for extra volume, volume 300 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 260 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO YE colour Care Shampoo 500 ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 500 ml, professional, paraben-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
VOONO Shampoo for coloured hair 400 ml
699,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, damaged and blond hair, hydrates, for extra shine, volume 400 ml, paraben-free and silicone-free - 175 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour Blonde 250ml
New arrival
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, normal and blond hair, hydrates, volume 250 ml, professional, alcohol-free, no artificial colours and sulphate-free - 260 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour Blonde 1000ml
New arrival
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, normal and blond hair, hydrates, volume 1000 ml, professional, alcohol-free and no artificial colours - 150 Kč/100 ml
BALMAIN Illuminating Shampoo White Pearl 300ml
New arrival
1,120,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, hydrates, for extra shine, volume 300 ml, luxurious - 373 Kč/100 ml
BALMAIN Illuminating Shampoo Silver Pearl 300ml
New arrival
1,020,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, volume 300 ml, luxurious, paraben-free - 340 Kč/100 ml