Teas for Kids
Teas for Kids – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 94
BASILUR Christmas Fruit Assorted Vol. II Sleeve 40 × 1.8g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,458 Kč/1 kg
BASILUR Winter Café Gingerbread Paper 75g
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.15 Kč/pcs - from 2,520 Kč/1 kg
Moya Premium Hojicha Green Tea Powder 100% Organic 1kg
1,949,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 1,949 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
BASILUR Festive Tea Joyful Celebrations Tin 75g
New arrival
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.48 Kč/pcs - from 3,587 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Blackcurrant Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 13,900 Kč/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,320 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act III: Festive Time paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries Paper 100g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,390 Kč/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays Paper 85g
New arrival
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.32 Kč/pcs - from 1,635 Kč/1 kg
Leros Organic Children's Soothing Tea 20 × 1,8 g
from
65,-
In stock 1 pcs
Tea - fruit-herb mixture, 20 funnel bags, package weight 36 g, Organic quality, herbal taste, paper box & no cellophane, paper cover without PVC, compostable bag without staple -...
Sonnentor Snot Bioraráci bio 21,6 g
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, weight 21,6 g - 4,583 Kč/1 kg
Sonnentor Fruit on rye Biorarášci organic 32,4g
96,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - fruity, tea bags, tea blend, weight 32,4 g - 2,963 Kč/1 kg
Nobilis Tilia Children's tea for peaceful sleep
106,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - a helper in putting babies to sleep, balanced mixture of Czech herbs, chamomile flower and lavender, supplemented with lemon balm and thyme, lime blossom and aniseed, for...
Allnature BIO Garden mix with lemon balm 20× 1,5 g
66,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea garden mixture with lemon balm, suitable for supplementing the drinking regime for children from the end of the 9th month - 3.29 Kč/pcs
JUKL Herbal Tea Children's Tea 100g
124,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: camomile, strawberry and raspberry - 1,240 Kč/1 kg
Serafin Do Hajan - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
136,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - 4,533 Kč/1 kg
Tea Garden Satisfied Baby - Fennel Tea
89,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, anise composition, Fennel, cumin and nettle - 1,113 Kč/1 kg
In the category Teas for Kids on Alza.cz, we currently have a total of 94 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Baba- és gyerekteák