Teas for Kids
Teas for Kids – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 94
Serafin Herbal tea - concentrate Immunity of children 250 ml
286,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - herbal, for immunity, intestinal and respiratory support, 250 ml - 953 Kč/1 kg
Serafin Guardian - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
136,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 4,533 Kč/1 kg
Serafin Hepci - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
136,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - 4,533 Kč/1 kg
Serafin Serafin's tea - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
136,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 4,533 Kč/1 kg
Tea Garden - Haunted Forest ® - fruit tea, 90 g
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 2,100 Kč/1 kg
Naturalis Cipísek, fruit - for children, BIO
159,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 3,180 Kč/1 kg
ORIENTAL Yerba Mate Amazonian Pearl
from
76,-
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, tea blend, German, composition of holly, lemon, marigold, mango and pineapple - 304 Kč/1 kg
Tea Garden - Haunted Forest ® - fruit tea, 500 g
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition of hibiscus - 1,998 Kč/1 kg
Sunar soluble strawberry drink 200 g
84,-
Currently Unavailable
Drink - soluble, without preservatives and colourings, for children from 6 months, strawberry flavour, weight 200 g
Sunar soluble drink with pears 200 g
84,-
Currently Unavailable
Drink - soluble, without preservatives and colourings, for children from 4 months, pear and lemon balm flavour, weight 200 g
Sunar soluble raspberry drink 200 g
84,-
Currently Unavailable
Drink - soluble, without preservatives and dyes, for children from 6 months of age, raspberry flavour, weight 200 g
Sunar soluble drink rosehip with blueberries 6× 200 g
399,-
Currently Unavailable
Drink - soluble, without preservatives and dyes, for children from 4 months, with rosehip and blueberry flavour, packing 6×200 g - 67 Kč/pcs
Sunar soluble apple drink 200 g
84,-
Currently Unavailable
Drink - soluble, without preservatives and colourings, for children from 6 months, apple flavour, weight 200 g
Leros Children' s Plum 20 × 2.0 g
from
59,-
Currently Unavailable
Tea LEROS Children's tea Plum 20x2,0g - from 2.95 Kč/pcs
Leros Children' s with fruit 20 × 2.0 g
from
59,-
Currently Unavailable
Tea LEROS Children's tea with fruit 20x2g - from 2.95 Kč/pcs
Leros Children's sea buckthorn tea funnel bags 20×2 g
from
59,-
Currently Unavailable
Tea - with rosehip flavor, lime blossom and rooibos, contains rose hip, a large-leaved lime tree, black currant, sea buckthorn, tea tree and large-flowered mullein, packed in...
Leros Organic Children's Herbal Tea 20 × 2 g
from
65,-
Currently Unavailable
Tea - herbal mixture, 20 funnel bags, package weight 40 g, Organic quality, herbal taste, sweet, sour, compostable bag without metal clip, Paper cover without PVC, Paper box...
Apotheke BIO Children's tea with chamomile 20 × 1,5 g
from
50,-
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, anise composition, Chamomile, licorice, mallow flower, Arrowhead and starling - from 2.51 Kč/pcs - from 1,967 Kč/1 kg
Allnature BIO Good digestion with fennel 20× 1,5 g
58,-
Currently Unavailable
Tea with fennel - 2.90 Kč/pcs
Megafyt Children's tea respiratory tract 20 × 2 g
77,-
Currently Unavailable
Tea - herbal, has a beneficial effect on the respiratory tract - 3.85 Kč/pcs - from 1,925 Kč/1 kg
In the category Teas for Kids on Alza.cz, we currently have a total of 94 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Baba- és gyerekteák