Alza Benefit slevy - Toiletries
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 210
DUREX Pleasuremax 10 pcs
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 27 Kč/1 pc(s)
DUREX Originals 3×50 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 166 Kč/ks - from 9,980 Kč/1 l
HARMONY Dino Edition (8 pcs)
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 9.38 Kč/roll
DUREX Strawberry 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
DUREX Intense Vibrating Ring Little Devil
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
HARMONY XXL Family Pack (24 pcs)
189,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 7.88 Kč/roll
DUREX Extra Safe 12 pack
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 24 Kč/1 pc(s)
DUREX Perfect Gliss 3×50 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 183 Kč/ks - from 10,980 Kč/1 l
HARMASAN (24 pcs)
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - single layered, perfume free - 10.38 Kč/role - from 0.03 Kč/1 sheet
YOU ME Romeo condoms with increased lubrication, 12 pcs
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, extra lubricated, size 53×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 14.92 Kč/1 pc(s)
PRIMASOFT Exclusive Jumbo 230 - Pack of 6 rolls
324,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 54 Kč/roll - from 0.07 Kč/1 sheet
PANDA Sensitive (4×56 pcs)
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on your hand, Face, body and changing, cleaning, pH neutral and hypoallergenic, contains plant extracts, without perfume, suitable for normal, infant and...
URIAGE Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene 500 ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - - 84 Kč/100 ml
DUREX Feel Intimate 12-Pack
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 25 Kč/1 pc(s)
CASHMIR White (8 pcs)
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfumed - 8.63 Kč/role - from 0.06 Kč/1 sheet
Primeros Passion condoms with notches and tears, 3 pcs
Amazing Deal
88,-
Save 61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - 29 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual Extra Lube 20 pcs
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 25 Kč/1 pc(s)
DUREX Naturals Pure 3×100 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 243 Kč/ks - from 7,290 Kč/1 l
ALWAYS Platinum Normal 30 Pcs
Great price
169,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, - 5.63 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual Extra Lube 10 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
PRIMEROS Libidoo lubricating gel for increased sexual sensitivity, 100 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,190 Kč/1 l
DUREX Extra Safe 3×24 pcs
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 15.26 Kč/1 pc(s)
FRIDA MOM Intimate shower
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hygiene Product - mini bidet, gentle cleansing of intimate areas after childbirth, volume approx. 300 ml
PRIMEROS Classy condoms with extended anatomical shape, 12 pcs
Discounted -25 %
179,-
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, regular lubrication, - 14.92 Kč/1 pc(s)