Alza Benefit slevy - Toiletries
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 197
Sponsored
PAMPERS 99% Water 240 pcs (4×60 pcs)
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes
LINTEO Satin White (8 pcs)
Amazing Deal
77,-
Save 7.76
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 9.64 Kč/roll - from 0.07 Kč/1 sheet
DUREX Classic 24 pcs
Great price
349,-
Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 14.54 Kč/1 pc(s)
DUREX Feel Thin 24 pcs
Great price
399,-
Save 23,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 16.63 Kč/1 pc(s)
DUREX Classic 3×24 pcs
939,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 13.04 Kč/1 pc(s)
DUREX Feel Thin 3×24 pcs
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 15.26 Kč/1 pc(s)
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 24 pcs
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 17.88 Kč/1 pc(s)
DUREX Surprise Me 40 pcs
579,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, extra thin, reinforced, ribbed, latex, mix of different types, extra lubrication, - 14.48 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual No Latex 20 pcs
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
DUREX Pleasure MIX 40 pcs
544,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, mix of different types, stimulating - warming, tingling - 13.60 Kč/1 pc(s)
DUREX Mutual Pleasure 20 pcs
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
DUREX Massage Gel 2in1 with Aloe Vera 200 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 1,195 Kč/1 l
DUREX Classic 12pc
204,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, regular lubrication, - 17 Kč/1 pc(s)
DUREX Intense Orgasmic Gel 10ml
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stimulating gel - a stimulant Desirex™ is designed for intense orgasms. Just 2-3 drops is enough - 22,900 Kč/1 l
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 3×24 pcs
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 15.26 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual No Latex 3×20 pcs
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 19.15 Kč/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 8 pcs
Great price
259,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 32 Kč/1 pc(s)
HARMONY SOFT White (8 pcs)
Amazing Deal
75,-
Save 50,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 9.38 Kč/roll
DUREX Mutual Pleasure 3×20 pcs
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 19.15 Kč/1 pc(s)
DUREX Naturals Sensitive 100 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,390 Kč/1 l
DUREX Massage Gel 2in1 with Aloe Vera 3×200 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 243 Kč/ks - from 3,645 Kč/1 l
HiPP Babysanft Ultra Sensitiv (5×48 pcs)
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on your hand, face and changing, cleaning, neutral pH, contains 99% water, without perfume, suitable for children's skin, 5 pcs in the package
DUREX Originals 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,780 Kč/1 l
HARMONY Soft (16 pcs)
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 8.69 Kč/roll