Alza Benefit slevy - Toiletries
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 210
CHILLY Delicate 200 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - with emollient and soothing effect
DUREX Intense 20 pcs
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 25 Kč/1 pc(s)
YOU ME Tingling lubricating gel with strong stimulating effect, 150 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant glycerine-based - vaginal, for men and women, provides increased sensitivity and hydration, compatible with condoms, fragrance-free, volume 150ml, 1 pc in a pack -...
NATURELLA Ultra Camomile 40 pcs
154,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, individually wrapped - 3.85 Kč/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 16 pcs
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
HARMONY Exclusive Herbal Parfumes (16 pcs)
179,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - sensitive, perfumed - 11.19 Kč/roll
PAMPERS Fresh Clean XXL 4×80 pcs
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes suitable for normal skin, no alcohol and neutral pH, perfumed
PRIMEROS Performax 3 pcs
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 30 Kč/1 pc(s)
DUREX Strawberry 3×50 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 166 Kč/ks - from 9,980 Kč/1 l
CHILLY Fresh 200 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - with a refreshing and anti-odour effect
Discreet Normal panty liners 100 pieces
104,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 1.04 Kč/1 pc(s)
CHILLY Antibacterial 200 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - helps protect intimate areas from aggressive bacteria
HiPP Babysanft Soft &Pur (3×48 pcs)
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on your hand, body and changing, cleaning, alcohol-free and neutral pH, contains 99% water, without perfume, suitable for children's skin, 144 pcs in the...
Panty liners Discreet Air Multiform 100 pieces
104,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 1.04 Kč/1 pc(s)
Primeros Passion condoms with notches and tears, 12 pcs
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, regular lubrication, - 17.42 Kč/1 pc(s)
Primeros Soft Glide condoms with increased lubrication, 12 pcs
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - latex, one kind, extra lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
YOU ME Strawberry lubricant with juicy strawberry aroma, 150 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant water-based - vaginal, for men and women, moisturising, compatible with condoms, fruity aroma, volume 150ml, 1 per pack - 1,527 Kč/1 l
PRIMEROS Safeguard extra thick condoms, 12 pcs
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, reinforced, latex, one kind, regular lubrication, - 17.42 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual Extra Lube 3×20 pcs
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 19.15 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual No Latex 10 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex Free, one kind, extra lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual 10 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
PRIMEROS King Size Extra Large Condoms, 3 pcs
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
DUREX Intense 3×20 pcs
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 19.15 Kč/1 pc(s)
PRIMEROS Performax condoms for long-lasting arousal, 12 pcs
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, regular lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)