Toothbrushes ELMEX
Toothbrushes ELMEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 50
ELMEX Sensitive Professional 3× 75ml
Great price
454,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 151 Kč/pcs - from 2,018 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Gentle White 75 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 1,853 Kč/1 l
ELMEX Enamel Repair 3×75 ml
345,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 115 Kč/ks - from 1,533 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Anti-Caries Professional Junior 6-12 years 75 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional Whitening 75 ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,787 Kč/1 l
ELMEX Sensitive with aminfluoride 75 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Plus Complete Care 3x 75 ml
507,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 169 Kč/ks - from 2,253 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Toothpaste Duopack 2×75 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 100 Kč/pcs - from 1,327 Kč/1 l
ELMEX Sensitive 2 x 75 ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 105 Kč/pcs -...
ELMEX Sensitive Professional R&P Gentle White 75 ml
183,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,440 Kč/1 l
ELMEX Enamel Repair 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Anti-Caries Professional Junior 3×75ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 120 Kč/ks - from 1,596 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Clinical Expert Instant Care 2in1 3×75 ml
Great price
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 1,862 Kč/1 l
ELMEX Sensitivity + Gum Care 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Plus Complete Protection 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Clinical Expert Instant Care 2in1, 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection 75 ml
from
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - from 1,587 Kč/1 l
ELMEX Anti-Caries Protection Professional 75 ml
177,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,360 Kč/1 l
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Amazing Deal
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
ELMEX Junior Super Set
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 90 Kč/ks - from 2,387 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 75 ml
-9 % off new
99,-
New 109,-
Unsealed - in stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
ELMEX Repair & Prevent 3×75 ml
537,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack -...
ELMEX Sensitive Gentle White 2 × 75ml
241,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 120 Kč/pcs - from 1,607 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné kefky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkefék