Toothbrushes ELMEX
Toothbrushes ELMEX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 50
ELMEX Ultra Soft 3-Pack
239,-
80 Kč/brush
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - ultra soft, plastic, ergonomic shape, 3 brushes in the package, yellow, Orange, purple and grey colour
ELMEX Kids training toothbrush for children (0-3 years), mix of colours
139,-
139 Kč/brush
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - children's toothbrush specially developed for gentle cleaning of the first teeth, small brush head, soft rounded fibres, ergonomically shaped handle, the colour...
ELMEX Super Soft 3 pack
229,-
76 Kč/brush
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - extra soft, plastic, ergonomic shape, 3 brushes in the package, blue, yellow, purple and grey colour
ELMEX Junior 6-12
99,-
99 Kč/brush
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - baby, soft, plastic, ergonomic shape and safety stop, suitable from 6 years of age, blue, green and purple colour, the colour variant of the product is sent according...
ELMEX Children 3-6 (mix of colours)
109,-
109 Kč/brush
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - baby, soft, plastic, ergonomic shape, non-slip handle and suction cup, suitable from 3 years of age, blue, green, yellow and pink colour, the colour variant is shipped...
ELMEX Caries Protection 3 x 75ml
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 3 x 75ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
ELMEX Mix Case 3×75 ml
Great price
335,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 112 Kč/ks - from 1,489 Kč/1 l
ELMEX Opti-namel Seal & Strengthen Professional 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
ELMEX Sensitive 3 x 75ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
ELMEX Professional Opti-namel Seal & Strengthen 3 × 75 ml
455,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 152 Kč/pcs - from 2,022 Kč/1 l
ELMEX Junior 3× 75ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 90 Kč/pcs - from 1,196 Kč/1 l
ELMEX Kids duopack 2 × 50ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 100 ml, 2 toothpastes in the pack - 80 Kč/pcs - from 1,590 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Gentle White 3 × 75ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
ELMEX Junior 75 ml
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional Gentle Whitnening 3 × 75 ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 146 Kč/pcs - from 1,951 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 75 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Pack - 400 ml + 75 ml
269,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 75 ml - 3,587 Kč/1 l
ELMEX Kids 50 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 50 ml - 1,980 Kč/1 l
ELMEX Junior duopack 2 × 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 80 Kč/pcs - from 1,060 Kč/1 l
ELMEX Dental floss menthol 50 m
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 2.78 Kč/1 m
ELMEX Kids 3 x 50 ml
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 150 ml, 3 toothpastes in the pack - 86 Kč/pcs - from 1,727 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Plus Complete Protection 3×75 ml
Amazing Deal
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 1,862 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné kefky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkefék