Alza Benefit slevy - Toothpastes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 157
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Amazing Deal
479,-
2,129 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
COLGATE Max White Mix 6×75 ml
326,-
724 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 54 Kč/ks - from 724 Kč/1 l
MERIDOL Fast Action 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
COLGATE Elmex Caries Plus Intensive Cleaning 50 ml
159,-
3,180 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, volume 50 ml - 3,180 Kč/1 l
MERIDOL Fast Action 3×75 ml
449,-
1,996 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, with fluoride, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 150 Kč/ks - from 1,996 Kč/1 l
COLGATE Max White One Coffee, Tea & Wine 3×75ml
309,-
1,373 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 103 Kč/ks - from 1,373 Kč/1 l
PROMIS fluoride-free toothpaste 75 ml
259,-
3,453 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 3,453 Kč/1 l
SMILEPEN Instasmile Instant Whitening Serum 30ml
475,-
15,833 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - the serum uses colour correction technology to even out shades and neutralise yellow tones on teeth, gentle yellow tone correction, contains hydroxyapatite,...
ELMEX Repair & Prevent 3×75 ml
537,-
2,387 Kč/l
In stock 5 pcs at the supplier's
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack -...
ELMEX Caries Protection 400 ml
Amazing Deal
177,-
Save 22,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay, volume 400 ml - 443 Kč/1 l
ELMEX Sensitive 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and for sensitive teeth, volume 400 ml - 498 Kč/1 l
LISTERINE Coolmint 1 l
191,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - for kids, mentol flavour, fluoride-free, volume 1000 ml - 191 Kč/1 l
LISTERINE Fresh Mint 1 l
170,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay, mentol flavour, fluoride-free, volume 1000 ml - 170 Kč/1 l
MERIDOL 400ml
195,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, volume 400 ml - 488 Kč/1 l
LISTERINE CoolMint Mild Taste 1l
191,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, volume 1000 ml - 191 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional 400 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and for sensitive teeth, mentol flavour, alcohol-free, volume 400 ml - 598 Kč/1 l
COLGATE Max White One 500 ml
Amazing Deal
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and whitening effect, volume 500 ml - 178 Kč/1 l
COLGATE Max White Purple Reveal 500 ml
Great price
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and whitening effect, volume 500 ml - 188 Kč/1 l
ELMEX Junior 400 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and for kids, mentol flavour, volume 400 ml - 448 Kč/1 l
PARODONTAX Daily Gum Care Extra Fresh 500 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, volume 500 ml - 318 Kč/1 l
MERIDOL Complete Care 400 ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 400 ml - 523 Kč/1 l
PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Icy Mint 500 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 318 Kč/1 l
PARODONTAX Daily Gum Care Fresh Mint 500 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 318 Kč/1 l
MERIDOL mouthwash with chlorhexidine 0.2% 300 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free and with chlorhexidine, volume 300 ml - 730 Kč/1 l