Alza Benefit slevy - Toothpastes Sorted by Brand
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 84
ELMEX Caries Protection 3 x 75ml
Great price
319,-
1,418 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 3 x 75ml
319,-
1,418 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
ELMEX Mix Case 3×75 ml
Great price
335,-
1,489 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 112 Kč/ks - from 1,489 Kč/1 l
ELMEX Opti-namel Seal & Strengthen Professional 75 ml
159,-
2,120 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
COLGATE Advanced White Charcoal 3×75 ml
Great price
159,-
707 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/pcs - from 707 Kč/1 l
ELMEX Sensitive 3 x 75ml
339,-
1,507 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
MERIDOL Whitening 3× 75ml
Amazing Deal
319,-
1,418 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs -...
ELMEX Professional Opti-namel Seal & Strengthen 3 × 75 ml
455,-
2,022 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 152 Kč/pcs - from 2,022 Kč/1 l
BIOMED Superwhite 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Gentle White 3 × 75ml
319,-
1,418 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
MERIDOL 3× 75ml
339,-
1,507 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs -...
PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Fresh Mint with Hyaluronic Acid 2×75 ml
279,-
3,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, helps prevent gum disease, wth hyaluronic acid, mentol flavour, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 3,720 Kč/1 l
PARODONTAX Complete Protection Extra fresh 3 × 75 ml
339,-
1,507 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Pack - 400 ml + 75 ml
269,-
3,587 Kč/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 75 ml - 3,587 Kč/1 l
SWISSDENT Extreme intensive whitening 50 ml
279,-
5,580 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, volume 50 ml - 5,580 Kč/1 l
MERIDOL Gentle White 75 ml
Great price
129,-
Save 10,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
COLGATE Max White Set Overnight serum + Multiprotect paste 50 ml
439,-
8,362 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - whiter teeth in just 3 days, safe for tooth enamel, non-abrasive bleaching of significant stains, revolutionary deep oxygen reaction, also removes surface...
COLGATE Whitening & Triple Action 6×75 ml
199,-
442 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 33 Kč/ks - from 442 Kč/1 l
COLGATE Max White One Luminous 3×75 ml
Great price
272,-
1,209 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 91 Kč/pcs - from 1,209 Kč/1 l
SENSODYNE Clinical White Stain Protector 2×75 ml
319,-
2,127 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,127 Kč/1 l
COLGATE Total Whitening 3×75 ml
Amazing Deal
209,-
929 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 70 Kč/pcs - from 929 Kč/1 l
ELMEX Caries Protection Gentle White 75 ml
139,-
1,853 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 1,853 Kč/1 l
COLGATE Total Original 3x 75 ml
Great price
221,-
982 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 74 Kč/ks - from 982 Kč/1 l
ELMEX Enamel Repair 3×75 ml
345,-
1,533 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 115 Kč/ks - from 1,533 Kč/1 l