Alza Benefit slevy - Whitening Toothpastes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 61
COLGATE Max White One 3×75 ml
264,-
1,173 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 88 Kč/pcs - from 1,173 Kč/1 l
PARODONTAX Complete Protection Whitening 3 × 75 ml
339,-
1,507 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
COLGATE Max White Charcoal 3×75 ml
270,-
1,200 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 90 Kč/pcs - from 1,200 Kč/1 l
Oral-B Pro 3D White Clinical Shining Shine 75 ml
Great price
115,-
Save 14.10
1,533 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
Oral-B Pro 3D White Clinical Bright White Teeth 75 ml
115,-
1,533 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
PARODONTAX Whitening 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
91,-
1,213 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
COLGATE Max White Ultra Freshness Pearls 50 ml
149,-
2,980 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 50 ml - 2,980 Kč/1 l
COLGATE Triple Action 125 ml
Great price
68,-
567 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 120 ml - 567 Kč/1 l
COLGATE Max White Expert White Cool Mint 75 ml
Discounted -16 %
149,-
179,-
1,987 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
COLGATE Advanced Mix 3×75 ml
174,-
773 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 58 Kč/ks -...
COLGATE Max White Purple Reveal 75 ml
95,-
1,267 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,267 Kč/1 l
COLGATE Max White One Luminous 75 ml
84,-
1,120 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,120 Kč/1 l
Oral-B Pro-Expert Gentle Whitening 75 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour
COLGATE MaxFresh Cooling Crystals 125 ml
84,-
672 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 125 ml - 672 Kč/1 l
COLGATE MaxWhite White+Crystals 125 ml
104,-
0.83 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 125000 ml - 0.83 Kč/1 l
COLGATE Advanced Mix 6×75 ml
329,-
731 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack -...
COLGATE Max White One 75 ml
109,-
1,453 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
COLGATE Max Fresh Active Clean & Protection 75 ml
Discounted -15 %
50,-
59,-
667 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 667 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Eucalyptus and Mint
Great price
89,-
1,187 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,187 Kč/1 l
COLGATE Advanced White Charcoal 2×75 ml
Great price
109,-
Save 10,-
727 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, cavity protection, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 55 Kč/ks - from 727 Kč/1 l
COLGATE Purple Serum 40 ml + toothpaste Purple Reveal 75 ml
369,-
3,209 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - whitening paste with optical correction, instant optical lightening of teeth - 185 Kč/pcs
COLGATE Advanced White Original 2×75 ml
132,-
880 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 66 Kč/ks - from 880 Kč/1 l
CHEEEES Multi Fruits enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour