Alza Benefit slevy - Whitening Toothpastes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 61
CHEEEES Fresh Mint enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour
COLGATE Advanced White Purple 3 × 75 ml
159,-
707 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 707 Kč/1 l
CHEEEES Lychee enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
COLGATE Advanced White Original 125 ml
89,-
712 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 125 ml - 712 Kč/1 l
COLGATE Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash 3×75 ml
159,-
707 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 707 Kč/1 l
CHEEEES Watermelon enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
CHEEEES Pineapple enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Amazing Deal
479,-
2,129 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
COLGATE Elmex Caries Plus Intensive Cleaning 50 ml
159,-
3,180 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, volume 50 ml - 3,180 Kč/1 l
COLGATE Max White One Coffee, Tea & Wine 3×75ml
309,-
1,373 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 103 Kč/ks - from 1,373 Kč/1 l
SMILEPEN Instasmile Instant Whitening Serum 30ml
475,-
15,833 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - the serum uses colour correction technology to even out shades and neutralise yellow tones on teeth, gentle yellow tone correction, contains hydroxyapatite,...
COLGATE Max White Overnight Whitening Pen 2,5 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product , removes tooth discolouration, safe for tooth enamel, suitable for home teeth whitening
COLGATE Max White Purple Serum 40 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - with micro-polishing minerals to remove surface stains with regular use, works from the first use, refreshing mint and citrus flavour