New Arrivals - Cereals & Muesli
All from 38
BrainMax Pure Granola Pistachio & White Chocolate BIO 400 g
New arrival
239,-
598 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - white chocolate and pistachio flavour, weight 400g, energy value per 100g as stated by the manufacturer is 463kcal - 598 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – RiceMash® natural pure 1500 g
468,-
312 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 312 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low Carb Fitness Mash 600 g Apple and Cinnamon
469,-
782 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 782 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – RiceMash® Double Dutch Chocolate 1500 g
468,-
312 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 312 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g blueberry-vanilla
406,-
655 Kč/kg
Currently Unavailable
Muesli - 655 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g, chocolate and banana flavour
406,-
655 Kč/kg
Currently Unavailable
Muesli - - 655 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low Carb Fitness Mash 600 g Vanilla-Strawberry
469,-
782 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 782 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g raspberry-vanilla
406,-
655 Kč/kg
Currently Unavailable
Muesli - 655 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – RiceMash® strawberry-yoghurt 1500 g
468,-
312 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 312 Kč/1 kg
Amix Nutrition Mr. Popper’s – RiceMash® white chocolate 1500 g
468,-
312 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 312 Kč/1 kg
Oat Cult Overnight Oats Cacao Chip 9 × 60 g
630,-
1,068 Kč/kg
Currently Unavailable
Oatmeal , energy value per 100g: 397 kcal
Oat Cult Overnight Oats Cinnamon 9 × 60 g
630,-
1,068 Kč/kg
Currently Unavailable
Oatmeal , energy value per 100g: 389 kcal