New Arrivals - Granola
All from 4
BrainMax Pure Peanut Butter Vegan Granola with Peanut Butter 400g
New arrival
239,-
598 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - Peanut and chocolate flavour, weight 400g, manufacturer's stated energy value per 100g is 467kcal - 598 Kč/1 kg
BrainMax Pure Granola Low Carb Cocoa BIO 400g
New arrival
239,-
531 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - Cocoa flavour, weight 450g, manufacturer's stated energy value per 100g is 412kcal - 531 Kč/1 kg