New Arrivals - Non-Alcoholic
All from 114
BASILUR Vintage Assorted sachet 19×2g and 6×1.5g
New arrival
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.98 Kč/pcs - from 2,532 Kč/1 kg
BASILUR Personal Tea Shop Paper 100g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.48 Kč/pcs - from 1,490 Kč/1 kg
TARLTON Christmas The First Noel Advent Calendar paper 24×2g
New arrival
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.48 Kč/pcs - from 5,604 Kč/1 kg
BASILUR Festival Candle Red Edition Tin 75g + Tea Light Candle 11g
New arrival
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.82 Kč/pcs - from 3,853 Kč/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,320 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Assorted Vol. II Sleeve 40 × 1.8g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.15 Kč/pcs - from 3,458 Kč/1 kg
ORGANSIA BIO Advent Calendar Assorted paper 25 bags
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.48 Kč/pcs - from 2,980 Kč/1 kg
JUKL Herbal Tea: Tridentine Nerve 100 g
New arrival
124,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,240 Kč/1 kg
BASILUR Festival Candle Gold Edition Tin 75g + Tea Light 11g
New arrival
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.82 Kč/pcs - from 3,853 Kč/1 kg
BASILUR Festive Treats Winter Treasure Tin 75g
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.98 Kč/pcs - from 2,387 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act III: Festive Time paper 75g
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.32 Kč/pcs - from 2,653 Kč/1 kg
RISTON Merry Christmas White Tin 85g
New arrival
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.48 Kč/pcs - from 2,459 Kč/1 kg
BASILUR Festival Candle Green Edition Tin 75g + Tea Light 11g
New arrival
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.82 Kč/pcs - from 3,853 Kč/1 kg
BASILUR Winter Forest Crimson Red Tin 75g
New arrival
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 4.65 Kč/pcs - from 3,720 Kč/1 kg
BASILUR Santa's Workshop Christmas Day Tin 75g
New arrival
309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 5.15 Kč/pcs - from 4,120 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
BASILUR Winter Café Gingerbread Paper 75g
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.15 Kč/pcs - from 2,520 Kč/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 1.82 Kč/pcs - from 3,028 Kč/1 kg
JUKL Erysipel Rose Herbal Tea 100 g
New arrival
124,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,240 Kč/1 kg
JUKL ‘Sleeping Kidneys’ Herbal Tea 100 g
New arrival
124,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,240 Kč/1 kg
TARLTON Christmas Winterberry Festive Blend Paper 80g
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 2.48 Kč/pcs - from 1,863 Kč/1 kg
TARLTON Christmas Collection Gold Paper 60 × 2g
New arrival
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 3.48 Kč/pcs - from 1,742 Kč/1 kg