New Arrivals - Non-Alcoholic
All from 117
Waterdrop Microlyte Berry 12pcs
Amazing Deal
189,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - dissolvable format as an effervescent tablet for water, natural ingredients with vitamins, supports hydration, suitable for sports, fitness and diet plans
Waterdrop Ice Tea Peach 12pcs
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - soluble form as an effervescent tablet for flavouring water and supporting hydration (microdrink), with an iced tea flavour, contains vitamins and minerals, sugar-free,...
Waterdrop Raspberry 12 pcs
New arrival
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - soluble form as an effervescent tablet for flavouring water and supporting your hydration (microdrink), with raspberry flavour, contains vitamins and minerals, sugar-free,...
Enervit Magic Cherry 10 × 9g Cherry
New arrival
1,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 0 kcal
Isostar Long Energy Isotonic Sport Drink 570 g Lemon
New arrival
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 347 kcal
Isostar Electrolytes Hydrotabs 108g Lemon
New arrival
165,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: tablets, energy value: 205 kcal
Isostar Recovery drink 450g Macchiato
New arrival
399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 373 kcal
SIS Hydro+ Electrolyte Drink Mix Sticks 20pcs, Berry
New arrival
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes electrolytes - 30 Kč/pcs - from 6,965 Kč/1 kg
Enervit Isocarb 65g Lemon
New arrival
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Drink - in the form of Powder, energy value per 100g: 376 kcal
SiS Hydro+ Electrolyte Drink Mix Sticks 20pcs, Orange & Mango
New arrival
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes electrolytes - 30 Kč/pcs - from 6,965 Kč/1 kg
Enervit Sport Drink 10 × 16g Lemon
New arrival
245,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ionic Drink -
SIS Beta Recovery 500g, Vanilla
New arrival
399,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 388 kcal
SIS Beta Recovery 500g, Strawberry
New arrival
399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sports Drink – form: powder, energy value: 388 kcal
SodaStream PEPSI ZERO flavour 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Pepsi ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; contains...
SodaStream PEPSI Flavour 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - PEPSI flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; contains caffeine; 440 ml -...
SodaStream 7UP ZERO flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 7UP ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; 440 ml -...
SodaStream Elderflower Zero flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Elderflower Zero flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; enriched with vitamins B3, B6 and zinc –...
SodaStream Energy flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Energy flavour, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; reduced sugar content; 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream MIRINDA flavour 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - MIRINDA flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream TONIC flavour 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Tonik flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream Orange Mango Zero flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - juicy orange and sweet mango flavour, makes up to 9 litres of drink, recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, with added vitamins B3 and B6 and zinc,...
SodaStream MIRINDA ZERO flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - MIRINDA ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; 440 ml -...
SodaStream 7UP flavour, 440 ml
New arrival
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 7UP flavouring, for making up to 9 litres of drink, recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, contains no allergens, 440 ml - 339 Kč/1 l