Products for Kittens
Products for Kittens – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,030
Brit Premium by Nature Cat Kitten Chicken 8 kg
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, fat (animal and chicken ) 18%, contains yucca - 75 Kč/1 kg
Super Benek Compact Lavender 10 l
from
188,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 8kg /10l - from 26 Kč/1 kg
Brit Fresh for Cats Exceptional Ultra Bentonite 5 kg
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, 5kg - 18.20 Kč/1 kg
MAGIC PEARLS ocean breeze 16 l
from
424,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - silica gel, Dust-Free and scented, 6,3kg /16l - from 79 Kč/1 kg
Ontario Kitten Chicken 2 kg
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 40%, fat (poultry) 20% - 165 Kč/1 kg
Brit Premium by Nature Cat Kitten Chicken 1,5 kg
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, fat (animal and chicken ) 18%, contains yucca - 113 Kč/1 kg
Tikpaws CB001 Automatic toilet for cats up to 8 kg
7,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter Box - closed, automatic cleaning, mobile application, built-in air freshener and visitor counter, dimensions: 51.34cm×58.19cm, height: 53cm
BOT Self-cleaning cat litter box SCL1
6,699,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 52cm × 48cm × 50,5cm, automatic cleaning and mobile application
PreVital granules with chicken for kittens 2 × 950 g
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for small breeds with low with normal activity - 157 Kč/1 kg
Zverlite purple extra fine with fragrance 0-1 mm 6 kg
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented, clumping, antimicrobial, soft and odour-absorbing, 6kg - 25 Kč/1 kg
Asan Cat Pure 42 l
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - pellet, Dust-Free, coarse, odour-absorbing and also suitable for small animals, 8kg /42l - 65 Kč/1 kg
Ciao Churu Cat BOX chicken and beef selection 20 × 14 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats beef and chicken, for all dogs with normal activity, without conservants
Ciao Churu Cat Bites Chicken pieces with tuna-salmon puree 3 × 10 g
Amazing Deal
75,-
Save 14,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats for strengthening chewing muscles, chicken, salmon and tuna, for all dogs with normal activity, animal protein 22%, fat 3%, grain-free, without conservants
Ciao Churu Cat BOX chicken selection 40 × 14 g
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats chicken, for all dogs with normal activity, without conservants
Cat Step compact white original 5 l
Great price
119,-
Save 8,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, clumping and soft, 4,2kg /5l - 28 Kč/1 kg
Royal Canin Kitten Sterilised 2 kg
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all neutered breeds with low - 400 Kč/1 kg
Artenat Cat tree Alanis, 96 cm, grey
1,158,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Scratcher - material used: metal, plush and MDF, includes scratching post, cabin, scratching surface, toy, pet bed and ladder, loosely laid, size: 96cm × 48cm × 48
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development, 7 kg
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, grain-free, without conservants, free of GMOs and hypoallergenic - 118 Kč/1 kg
Cat's Best Universal 20 l / 11 kg
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - pellet, odour-absorbing, 11kg /20l - 27 Kč/1 kg
Super Benek Corn Natural 7 l
from
143,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, Dust-Free and clumping, 4,8kg /7l - from 33 Kč/1 kg
Zverlite pink extra fine unscented 0-1 mm 6 kg
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, clumping, antimicrobial, soft and odour-absorbing, 6kg - 19.83 Kč/1 kg
Applaws canned Kitten multipack Selection in jelly 6 × 70 g
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Canned Food for Cats for small breeds with low with normal activity, without conservants - 313 Kč/100 g
Cat Step Tofu Lotus 5,4 kg 12 l
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, scented, odour-absorbing, highly absorbent and flushable, 5,4kg /12l - 70 Kč/1 kg
Artenat Cat tree Frieda, 206 cm, grey
2,460,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Scratcher - material used: metal, plush and MDF, includes scratching post, cabin, scratching surface, toy, pet bed and ladder, loosely laid, size: 206cm × 60cm × 50
In the category Products for Kittens on Alza.cz, we currently have a total of 1030 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Výbava pre mačiatka