Products for Kittens
Products for Kittens – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,030
Magic Cat MC Lilly 34×34×45cm dark beige
Discounted -24 %
439,-
579,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Scratcher - material used: sisal, includes scratching post, podesta and toy, loosely laid, size: 45cm × 34cm × 34
Ciao Churu Cat BOX tuna selection 40 × 14 g
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats tuna, for all dogs with normal activity, without conservants
Ontario Kitten Salmon 2 kg
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 44%, fat (poultry) 20%, turmeric - 175 Kč/1 kg
Brit Care Kitten Milk 0,25 kg
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk for kittens a complete complete food, suitable for newborn kittens, pregnant and lactating cats and cats in convalescence, very similar to mother's milk. - 996 Kč/1 kg
Magnum Tofu Litter Lavender 10 l
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, Dust-Free and clumping, 4kg /10l - 47 Kč/1 kg
Artenat Cat tree Yorika, 206 cm, beige
2,278,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Scratcher - material used: metal, plush and MDF, includes scratching post, cabin, scratching surface, toy, pet bed and ladder, loosely laid, size: 206cm × 60cm × 50
Dokas - Freeze dried chicken hearts for cats 15 g
from
44,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats chicken, for all dogs with normal activity, animal protein 69.9%, fat (chicken) 19.7%, grain-free, without conservants, free of GMOs and freeze-dried
Houseland Cat scratching post Jerry 160 cm, grey
2,851,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Scratcher - material used: metal, plush, sisal and wood, includes scratching post, climbing frame, toy and pet bed, loosely laid, size: 160cm × 72cm × 126
Huhubamboo bedding silicate 9 l
from
377,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - silica gel, odour-absorbing and fragrance free, 3,78kg /9l - from 111 Kč/1 kg
Applaws granules for kittens with chicken 2 kg
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal and with high activity, fat (poultry) 16.5%, grain-free, hypoallergenic , yeast and seaweed - 185 Kč/1 kg
Ciao Churu Cat Twin Packs Chicken in broth 2 × 40 g
from
48,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 11%, fat 0.6%, grain-free - from 73 Kč/100 g
Applaws canned Kitten Tuna in jelly for kittens 6 × 70 g
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Canned Food for Cats for small breeds with low with normal activity, animal protein 46%, fat 1%, grain-free, without conservants and hypoallergenic - 313 Kč/100 g
GiGwi mouse with shanty and 3 spare cartridges
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Toy - contains catnip and scented
Cat scratching post Barney 170 cm grey
1,900,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Scratcher - material used: MDF, includes scratching post, climbing frame, podesta , cabin, toy, tunnel, coop and ladder, loosely laid, size:
Biokat´s Micro Classic 14 l
357,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, clumping, 13,3kg /14l - 27 Kč/1 kg
Royal Canin VD Cat cons. Gastro Intestinal Kitten 195 g
from
81,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Veterinary Cat Food Can for all breeds with low with normal activity, animal protein 11%, fat 5.4% - from 40 Kč/100 g
Ontario Kitten Chicken 0,4 kg
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 40%, fat (poultry) 20% - 323 Kč/1 kg
Naturalis TOFU Cat litter with lavender scent 7 l
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, scented and highly absorbent, 2,9kg /7l - 96 Kč/1 kg
PETKIT Four Season Deep Sleep Pet Bed Large, 89 × 67 × 14.5 cm
1,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pet Bed - for cats and dogs, classic, suitable for large breeds, material: orthopedic foam, machine washable, easy maintenance, durable, removable coating, orthopedic, with raised...
Petkit Four Season sleep bed M 45 × 20 cm
990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pet Bed - for cats and dogs, classic, suitable for medium breeds, material: orthopedic foam, machine washable, easy maintenance, durable, removable coating, orthopedic, with raised...
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development, 2 kg
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, grain-free, without conservants, free of GMOs and hypoallergenic - 190 Kč/1 kg
Ciao Churu Cat BOX tuna and seafood variation 40 × 14 g
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats tuna, for all dogs with normal activity, without conservants
Akinu Fishing rod for cats with feathers set IV.
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Toy - sense development, suitable for playing fetch, suitable for training, with feathers, with rope, with jingle bells and suspension
Applaws granules for kittens with chicken 7,5 kg
989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, fat (poultry) 17%, grain-free, without conservants, hypoallergenic , yeast, contains yucca and seaweed -...
In the category Products for Kittens on Alza.cz, we currently have a total of 1030 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Výbava pre mačiatka