Potzillas
We can deliver Potzillas products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 11
SOILY Univerzāl™ – Peat-Free Soil for Houseplants 5L
159,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 32 Kč/1 l
SOILY AROID™ - Peat-Free Substrate 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
SOILY PALMA™ - Peat-Free Substrate 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
SOILY ORCHID™ - Peat-Free Substrate 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
SOILY SUKULENT™ - Peat-Free Substrate 5L
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 50 Kč/1 l
SOILY CARNIVORE™ - Substrate with Peat 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
SOILY FERN™ - Substrate with Peat 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
Potzilla BLOYO Liquid™ 1L
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Fertiliser - usage: fruit, vegetables, flowers, woody plants, legumes and special crops, organic composition, liquid, volume 1 l - 250 Kč/1 l
SOILY ALOCASIA™ - Peat-Free Substrate 5L
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Substrate - 38 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Alza