Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 11,574
PALIT GeForce RTX 5080 GamingPro OC V1 16G
39,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Graphics Card - 16GB GDDR7 (30000MHz), NVIDIA GeForce Blackwell (GB203, 2295 MHz), Boost 2700 MHz, PCI Express x16 5.0, 256Bit, DisplayPort 2.1b and HDMI 2.1b, width 331,9 mm
+Gift Promo Electronic Key CONTROL Resonant GeForce RTX 50 Series Bundle - must be redeemed by 10/11/2026 with a value of 1,459,-
WOODWICK Pressed Blooms & Patchouli 275 g
499,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and wood scent, - 181 Kč/100 g
KORES MINI Roller 5m x 5mm - Pack of 2
Discounted -9 %
99,-
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Correction Tape - dry correction, one-off, non-toxic, ergonomic shape, it doesn't leave marks and it doesn't peel, in a pack of 2 pcs
LA ROCHE-POSAY Toleriane Micellar Water 400 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 137 Kč/100 ml
Acer Chromebook Plus Spin 514 Steel Gray Metallic (CP514-4HN-374W) (without adapter)
17,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chromebook - Intel Core 3 100U, touchscreen 14" IPS glossy 1920 × 1200, RAM 8GB LPDDR5x, Graphics, SSD 256GB, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, fingerprint...
DUCRAY Kelual Squanorm Moisturizing shampoo against dry dandruff refill 400 ml
Discounted -6 %
439,-
469,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for dry hair, anti-dandruff, volume 400 ml, dermo, with glycyrrhetinic acid - 110 Kč/100 ml
Sony LinkBuds Clip, purple
Discounted -2 %
4,889,-
4,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, ear hooks, passive noise cancellation, open construction, Bluetooth 5.3, A2DP, AAC, AVRCP and SBC support, Ambient sound,...
Philips TAT2000 white
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, closed construction, Bluetooth 5.4, SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, IPX4...
BIODERMA Photoderm XDefense Ultra-Fluid SPF 50+ Shade 02 40 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,498 Kč/100 ml
BIODERMA Photoderm XDefense Ultra-Fluid SPF 50+ Shade 01 40 ml
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,998 Kč/100 ml
AGRO Liquid fertilizer for cacti 0,25 l
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fertiliser - mineral composition, liquid, volume 0.25 l - from 276 Kč/1 l
Munchkin Sunshade White hot safety 2 pcs
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sun Shade - on the side windows, suction cup attachment, dimensions 48,2 × 38,1 cm (H×W), monochrome design, black colour, 2 pieces in the package
DOVE Men+Care Shower Gel Clean Comfort 250 ml
84,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, 250 ml volume - 34 Kč/100 ml
Express Menu MLS Carrot cake 120 g
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MRE - Meal Ready To Eat, dessert, energy value per 100 g: 536 kJ, weight 120g - 492 Kč/1 kg
de Buyer 5715.26 Mineral B BOIS
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pan - for pancakes, steel, round, compatible with electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction cooktops, steel exterior surface, wooden, top rim diameter 26 cm
PUKKA PAD, Metallic Jotta, A5, lined, 100 sheets
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Notepad -
WHOOSH! Screen Shine Wipes - 70 pcs
599,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 8.56 Kč/1 pc(s)
NAVITEl FLOW BL800
4,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Outdoor Camera 1/2,5" sensor: CMOS 13 Mpx, 4K 120 fps,, micro SD/SDHC/SDXC, WiFi
Niceboy Stellar White
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call...
SES Travel Game - Window Stickers Mix 38 pcs
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kids Stickers - decorative, reusable and waterproof design, 38 stickers in the package, for children from 3 years old, dimensions 20 × 15 cm (H×W), the theme of nature, transport...
Rowenta TN9730E0 X-Series 900 19in1
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer
DOMESTOS Power 5 Magic Unicorn 5 × 50 g
Discounted -6 %
149,-
159,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Light D20
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ceiling Light - smart, LED, power input 17 W, luminous flux 900 lm, bridge required to use all functions, height 6 cm, width 25 cm, length 25 cm, IP50
LA ROCHE-POSAY Anthelios post-UV 200 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 300 Kč/100 ml