Questions and answers: 43" Sencor SLE 43FS803B
This page contains frequently asked questions about 43" Sencor SLE 43FS803B. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 43" Sencor SLE 43FS803B. They will be answered by our specialists.
43" Sencor SLE 43FS803B - Television
43" Sencor SLE 43FS803B
Discontinued
Accessories Help and manuals 5 Reviews 1
Jsou HDMI opravdu 2.0 ? A nejspise nejsou CEC ?
Dobry den jsou tyto parametry shodne tak jak je uvadi vyrobce na oficialnich strankach ? VSTUPY A VÝSTUPY: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack HDMI CEC SIMPLINK Rozhraní CI+ Diky Martin