Groceries – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 553
Kouzlo kávových zrnek: Pouť za různorodostí kávové kultury a světovými recepty
Amazing Deal
739,-
Save 86,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Kniha
Kniha o pivu: Jak pivo poznávat, ochutnávat a párovat s jídlem
Amazing Deal
399,-
Save 48,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kniha
GREEN IDEA Valerian drops - Valerian 100 ml
Amazing Deal
199,-
Save 40,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - valerian extract (30 mg) and vitamin C (12.5 mg) in 1 ml, herbal alcohol extract of Valeriana Officinalis, 100 ml
Dr. Popov Weight Loss Herbal Capsules 60 pcs
Amazing Deal
205,-
Save 44,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - green tea extract combination (228.7 mg), nettle extract (114.3 mg), cinnamon extract (114.3 mg), gymnema extract (17.2 g) and garcinia extract (11.4 mg) in 1...
GREEN IDEA Rosehip - herbal alcohol extract 100 ml
Amazing Deal
214,-
Save 41,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dietary Supplement - pine cone extract (30 mg) and vitamin C (5 mg) in 1 ml, tincture can be added to cold drink, 100 ml
M. A. T. Group Braided demijohn, volume 3 l, mix of colours
Amazing Deal
479,-
Save 86,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Demijohn -
Poradce vínomila: Jak si vždy vybrat to správné víno
Amazing Deal
399,-
Save 48,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Kniha
TOPVET Echinacea - herbal alcohol extract 100 ml
Amazing Deal
204,-
Save 35,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Echinacea - tincture of echinacea, 70-140 mg in 1 dose, with 35% alcohol content, can be mixed in a drink, 100 ml
101 Whisky: Škola degustace pro každého
Amazing Deal
209,-
Save 25,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kniha
Naše historické průmyslové pivovary
Amazing Deal
489,-
Save 81,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Kniha
Pěstování révy vinné: Moderní vinohradnictví – druhé, rozšířené vydání
Amazing Deal
459,-
Save 46,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Kniha
GREEN IDEA Milk thistle - herbal alcohol extract 50 ml
Amazing Deal
116,-
Save 19.40
In stock 5 pcs at the supplier's
Milk Thistle - milk thistle extract, 40 mg in 1 ml, contains a large amount of active substances (especially silymarin), 50 ml
Adelle Davis Vitamin C powder, 100 g
Amazing Deal
70,-
Save 19.78
In stock > 10 pcs at the supplier's
Vitamin C - vitamin C, 1000 mg in 1 dose, made naturally from corn, vegan, gluten-free, without genetically modified substances, can be consumed as a drink after mixing in water,...
Camellus Classic Pumpkin Syrup with orange, 0,5 l
Discounted -20 %
119,-
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - for lemonade, volume 0,5 l, dilution ratio 1:8 - 238 Kč/1 l
Tea strainer for herbs Kinghoff Kh-1650
Discounted -22 %
271,-
350,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea Strainer - made of steel and stainless steel, dishwasher-safe, height: 6,3 cm, width: 7,5 cm
FOOD FORCE Italian pot 300 g
Amazing Deal
119,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
NaturLabs Glutathione liposomal, 60 capsules
Amazing Deal
899,-
Save 191,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Antioxidant - combination of liposomal L-glutathione (150 mg) and liposomal proprietary blend (225 mg) in 1 capsule, reduced form, high absorption, 60 capsules
Nekupto Wine glass Mommy is an angel Mother's Day
Discounted -21 %
299,-
379,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glass - for white wine, on a stem - 299 Kč/1 pc(s)
Camellus Classic Syrup Warm embrace, 0,5 l
Discounted -20 %
119,-
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - with herbal extract, for lemonade, volume 0,5 l, dilution ratio 1:8 - 238 Kč/1 l
GREEN IDEA Collagen Premium 137 g
Amazing Deal
539,-
Save 105,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Colagen - fish collagen (5 000 mg), MSM (710 mg), acerola fruit extract (vitamin C - 500 mg), hyaluronic acid (140 mg), pantothenic acid (4 mg), zinc (3 mg), biotin (15 µg) in 1...
Pivní Brno: Pivovarnictví a pivní kultura Brna od počátků po současnost
Amazing Deal
369,-
Save 70,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kniha