Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,098
BIODERMA Atoderm Intensive Gel Moussant 1l
569,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, moisturising and soothing, perfect for: dry skin, formula: dermo, 1000 ml volume - 57 Kč/100 ml
NIVEA Dark Chocolate 250ml
New arrival
119,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and refreshing, formula: vegan, 250 ml volume - 48 Kč/100 ml
TIERRA VERDE Energy limes 5 l
1,169,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive skin, antioxidant, moisturising and soothing, perfect for: eczema, for acne and protects against nappy rash, paraben-free and...
L'OCCITANE Verveine Agrumes Shower Gel 250 ml
480,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, paraben-free, silicone-free, sulphate-free and phthalate-free, 250 ml volume -...
DIOR Sauvage Shower Gel 250 ml
Discounted -4 %
1,179,-
1,239,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and refreshing, formula: luxurious, 250 ml volume -...
ZIAJA Moon Pitahaya Shower Gel 500 ml
74,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, 500 ml volume - 14.80 Kč/100 ml
YVES ROCHER Bois De Sauge 200 ml
349,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
LACTACYD Retail Fresh Mentol 200 ml
109,-
Currently Unavailable
Intimate Hygiene Gel - Emulsion for intimate hygiene - 55 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Mehr Shower Gel 300 ml
226,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 75 Kč/100 ml
CRAZE Dino bath slime
Amazing Deal
119,-
Save 20,-
Currently Unavailable
Bath Additives Dive into the fluffy slime water with a pleasant bubblegum scent and experience real bath fun with INKEE - Bath Slime Unicorn. This product is easy to use: Mix the...
YVES ROCHER Mango & Coriander 100 ml
159,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
YVES ROCHER Granite Bleu 200 ml
359,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, moisturising, sulphate-free, 200 ml volume - 180 Kč/100 ml
ATTITUDE Super Leaves 2in1 Scalp Care 473 ml
289,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal and dry skin, moisturising, soothing and softening, perfect for: anti-itching, paraben-free and phthalate-free, formula: vegan, 473 ml...
RADOX Feel Uplifted 225ml
Discounted -22 %
69,-
89,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 225 ml volume - 31 Kč/100 ml
PALMOLIVE Skin Radiance Papaya & Peach Blossom Scent 500 ml
from
93,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for sensitive skin, cleaning, 500 ml volume - from 22 Kč/100 ml
SALOOS Gentle Baby Bath Oil 125 ml
149,-
Currently Unavailable
Bath oil - for everyday pampering the delicate and sensitive skin of children and adults. Vegetable bio oils regenerate and soften it, creates a protective layer on it and prevents...
AXE Shower Gel Dark Temptation 700 ml
159,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, active ingredients include prebiotics, paraben-free, 700 ml volume - 23 Kč/100 ml
SALOOS Pregnancy Shower Oil 125ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for normal skin, moisturising, protective, regenerating and relaxation, active ingredients include rose, 125 ml volume - 119 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma After Sun Cooling Shower Gel 200 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, moisturising, cooling, nourishing, softening, soothing and refreshing, active ingredients include aloe vera and seaweed, perfect for:...
YVES ROCHER Regenerating Shower Oil 200 ml
349,-
Currently Unavailable
Shower Oil - unisex, suitable for normal, dry and mature skin, cleaning, moisturising, nourishing and relaxation, no artificial colours, paraben-free and silicone-free, suitable...
KNEIPP Unterwasserparty
149,-
Currently Unavailable
Bath bomb - grape, for women and men, moisturising, regenerating and soothing, formula: vegan - 80 Kč/100 g
SALT HOUSE Shower Gel Therapy 250 ml
Great price
98,-
Save 26,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and dry skin, hypoallergenic, softening and soothing, perfect for: dry skin, alcohol-free, no artificial colours and fragrance-free, 250...
Allnature Epsom Salt Lavender 500 g
from
59,-
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, antibacterial, cleaning, moisturising, muscle relaxation, soothing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - from 13.80 Kč/100 g
BELLA For Teens 300 ml
Amazing Deal
72,-
Save 27,-
Currently Unavailable
Intimate Hygiene Gel - Ladies, soothing, moisturizing and antibacterial, Vegan, the active ingredients include aloe vera, glycerin and lactic acid, alcohol-free and pH neutral,...
In the category Shower & Bath on Alza.cz, we currently have a total of 1099 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás