Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,098
ALPA Toddler baby bath with olive oil 200 ml
Great price
54,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for children, protective, regenerating, nourishing, softening and refreshing, 200 ml volume - 27 Kč/100 ml
ZIAJA Baltic Home Spa Fit 3-in-1 Shower Gel and Shampoo 500ml
Discounted -8 %
109,-
119,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, hydrating, soothing and refreshing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, vegan, volume 500ml - 22 Kč/100 ml
Naturalis Bath foam Levander Magic 1000 ml
69,-
Currently Unavailable
Bath Foam - lavender, for women and men, moisturising, regenerating, softening, softening and relaxation, 1000 ml volume - 6.90 Kč/100 ml
CREMO Spice&Black Vanilla 473 ml
449,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, cleaning, moisturising and softening, 473 ml volume - 95 Kč/100 ml
DOVE Gentle Pamper 450 ml
139,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, sulphate-free, formula: vegan, 450 ml volume -...
Naturalis Matcha Delight Bath Foam 1000 ml
69,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for women and men, moisturising, softening, softening and relaxation, 1000 ml volume - 6.90 Kč/100 ml
DOVE Advanced Care Antistress 600 ml
149,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and softening, perfect for: dry skin, sulphate-free, formula: vegan, 600 ml volume...
LILIEN Shower Gel & Shampoo Dark Red 400 ml
48,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, paraben-free, 400 ml volume - 12 Kč/100 ml
YVES ROCHER Regenerating shower balm for very dry skin 200 ml
269,-
Currently Unavailable
Shower Cream - for both women and men suitable for dry and mature skin, cleaning, moisturising, softening and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
Zablocka Thermal Iodine Bromine salt for bathing, scrubbing, inhalation, compresses, 1000 g
269,-
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, regenerating, soothing and antifungal, use: women's and men's, weight: 1000 g - 27 Kč/100 g
KORRES Pure Greek Olive Showergel Fig 250 ml
Great price
139,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, ph neutral, 250 ml volume - 56 Kč/100 ml
TIERRA VERDE Energy mint 5 l
1,169,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive skin, antioxidant, moisturising and soothing, perfect for: eczema, for acne and protects against nappy rash, paraben-free and...
BOHEMIA GIFTS Bath salt chamomile, motherwort, calendula 1200 g
Great price
199,-
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 16.58 Kč/100 g
HAAN Tales of Lotus 450 ml
335,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, softening and soothing, paraben-free and sulphate-free, 450 ml volume -...
Zablocka Iodine Bromine Bath Salt 1200 g
199,-
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, moisturising, regenerating and unclogs sinuses, use: women's and men's, weight: 1200 g - 16.58 Kč/100 g
DOVE Men+Care Vanilla & Sandalwood 400 ml
111,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 28 Kč/100 ml
FA Soft Pistachio & Honey 400ml
106,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for children unisex, suitable for normal and dry skin, nourishing, softening and refreshing, perfect for: dry skin, 400 ml volume for children - 27 Kč/100 ml
STR8 Red Code 750 ml
139,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, moisturising, regenerating and soothing, perfect for: cracked skin and dry skin, alcohol-free and no artificial colours, 750 ml...
BARNÄNGEN Midsommar Glow 400 ml
from
101,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, paraben-free and silicone-free, formula: vegan, 400 ml volume - from 30 Kč/100 ml
FOAMIE Shower Body Bar Cherry Kiss With Cherry Blossom and Rice Milk 80 g
89,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, perfect for: dry skin, paraben-free and sulphate-free
CRAZE Inkee Peppa Pig 3 × 15 g
from
67,-
Currently Unavailable
Bath bomb - strawberry, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 22 Kč/pcs - from 99 Kč/100 g
beauted Sparkling bath cubes with probiotics
139,-
Currently Unavailable
Creative Kit - baby, moisturizing, for sensitive skin, fruity scent, vegan
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - rose 400 g
149,-
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 37 Kč/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - jasmine and lemon 400 g
149,-
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 37 Kč/100 g
In the category Shower & Bath on Alza.cz, we currently have a total of 1098 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás