AlzaPlus+ Deals - Soap Refills
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 30
DOVE Gentle liquid soap refill 750 ml
149,-
19.87 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, unisex, volume 750 ml - 19.87 Kč/100 ml
AlzaEco soap (Mango, Lavender, Milk & Honey) 3× 1,5 l
Great price
279,-
6.20 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, alcohol-free, no artificial colours and...
PROTEX Fresh liquid soap with natural antibacterial protection replacement cartridge 500 ml
109,-
22 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, for everyday use, unisex, volume 500 ml - 22 Kč/100 ml
PROTEX Fresh refill 900 ml
199,-
22 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 22 Kč/100 ml
PALMOLIVE Sensorial Escape Neroli & Sandalwood 500ml
from
79,-
19.80 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for sensitive and normal skin, cleaning, moisturising and relaxation, for everyday use, vegan, orange and sandalwood fragrance, suitable for men,...
PROTEX Ultra refill 900 ml
229,-
25 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml