Alza Days - Sport & Outdoor
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 5,796
Campgo T12A
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headlamp output: 2000 lm, beam distance: 165m, 2 × LED diodes, protection level: IPX8, power: 21700 × 1 pc(s), weight: 232g
Pulse Performance Electrolytes 220 g, Mango - Passion fruit
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - fast hydration during activity, with mango - passion fruit flavour, sodium 650 mg, potassium 200 mg, calcium 100 mg, magnesium 150 mg, vitamin C 80 mg, Vitamin B6...
+Gift Electrolytes Pulse Performance with a value of 49,-
Stormred Walking Pad 12km/h manual tilt
Great price
9,999,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - Motor, tilt option (5, 7 a 9 %), transport wheels, steel frame, clear display, folding handle, remote control, phone/tablet holder, safety fuse, speed 1-12...
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango XXL 250 g
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,796 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 529 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Sencor Scooter X20 Off-road
8,999,-
In stock > 5 pcs
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 30km, battery capacity: 10 Ah, folding construction, load capacity: 120kg, weight: 17kg
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Amazfit T-Rex 3 Onyx
6,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch with control in English language, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 100 m (10...
Urevo Spacewalk lite
7,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, load capacity 120 kg, remote control
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Stormred Adjustable dumbbell 40 kg
Great price
5,299,-
In stock > 5 pcs
Dumbell - single-hand, straight, fixed, non-slip bar, bar surface plastic, weight 40kg, total set weight 40 kg, number of dumbbells in the set 1 bar and 10 weight plates, core...
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 259 Kč/1 kg
Pulse Performance Electrolytes 220 g, Lemon Lime
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrolytes - fast hydration during activity, with a lemon-line flavor, sodium 650 mg, potassium 200 mg, calcium 100 mg, magnesium 150 mg, vitamin C 80 mg, Vitamin B6 1.4 mg -...
+Gift Electrolytes Pulse Performance with a value of 49,-
Stormred Adjustable Kettlebell 4,5 - 18 kg
Great price
2,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kettlebell , weight 18 kg
Campgo Lookout 360
New arrival
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flashlight - LED, maximum beam range 85m, luminous flux 360lm, luminous intensity 1,560 cd, 3 lighting modes, flashing mode, metal body, wrist strap, CREE XT-E LED, IP65 rating...
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Garmin Edge Explore 2
5,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
GPS Navigation - designed for bicycles, 3" display, 240 × 400 px resolution, includes barometer, heart rate, speeds and cadence sensor, maps of Czech Republic + Europe, cycling...
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,890 Kč/1 kg
Bery Jones Peanuts in sugar and honey 1kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in honey and sugar-coated, 1000 g - 229 Kč/1 kg
TrueLife RelaxGun G1
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 4 heads, 30 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 440g
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 658 Kč/1 kg