Free
delivery
Alza Days - Sport & Outdoor
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 5,796
Our brand
Stormred Massage Gun PRO REHAB
Great price
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 12 heads, 10 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 5 h, weight: 1000g
KING SMITH WalkingPad R2B
16,999,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - two modes, min. speed 0.5 km/h, max. speed 10 km/h, low impact surface with strong grip, aluminium alloy, light weight: 37 kg, load capacity 110 kg, LED...
Urevo Strol 2S PRO Smart auto-inclined 2in1
10,490,-
In stock > 5 pcs
Treadmill motor, maximum speed up to 12km/h, 2,5 HP, electric incline, Bluetooth connectivity, weight capacity 120kg
UREVO Spacewalk 5L Smart Auto-inclined Walking Treadmill
10,490,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - Motor, a speed of up to 6.4 km/h, engine power 2,5 HP, automatic inclination up to 9% in 9 levels, 12-point suspension, quiet operation of approx. 40 dB, UREVO...
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Urevo Spacewalk E4W Smart Wood
6,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, load capacity 120 kg, Bluetooth connectivity to the mobile app, remote control
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Urevo Spacewalk 3S
8,990,-
In stock > 5 pcs
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,5 HP, clear display, up to 9% slope, load capacity 120 kg, Bluetooth connection with mobile app
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g
Great price
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 200 g - 1,895 Kč/1 kg
Urevo Spacewalk E3S with manual tilt
6,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Walking treadmill - Motor, speed up to 6 km/h, engine power 2,25 HP, clear display, 3% manual inclination, load capacity 120 kg, Bluetooth connectivity to the mobile app, remote...
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
PROM-IN Creatine 400 g
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 400 g, storage temperature to 25 °C - 998 Kč/1 kg
Stormred Massage gun SPORT
Great price
1,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 6 heads, 30 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 800g
Campgo T8
Great price
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headlamp output: 1200 lm, beam distance: 115m, 1 × LED diodes, protection level: IPX4, power: 18650 × 1 pc(s), weight: 136g
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 500g
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 500 g, storage temperature to 25 °C - 978 Kč/1 kg
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Great price
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Garmin Varia RTL 515
3,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Radar - Rear, luminous flux 65 lm, range 140 m, power supply Rechargeable battery, maximum 16 h
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,690 Kč/1 kg
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Garmin Fenix 8 47mm Sapphire/Carbon Grey
Discounted -6 %
22,990,-
24,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch , calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer,...
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
GymBeam Creatine Caps - 100% Creapure® 120 capsules
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, gluten free and vegan, natural, capsules, total weight 140 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 2.74 Kč/ks -...
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Sencor Scooter S25
6,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 25km, battery capacity: 7,5 Ah, folding construction, load capacity: 120kg, weight: 13kg