Cheap bars
On this page you will find bars at the lowest prices, more so all bars ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Nutrend Protein Bar! 55 g, coconut marked at 23 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 308
LIFEFOOD LIFEBAR chocolate bar RAW BIO 40 g
36,-
36 Kč/ks
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 416 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Dark Chocolate Hazelnut 40 g
Discounted -7 %
36,-
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , bar weight 40g, nutritional value 465 kcal per 100g - 900 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR pistachio bar with chia RAW BIO 40 g
39,-
39 Kč/ks
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 411 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR acai bar with banana RAW BIO 40 g
39,-
39 Kč/ks
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 380 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR blueberry bar with quinoa RAW BIO 40 g
39,-
39 Kč/ks
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 370 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
LIFEFOOD LIFEBAR bar with guarana and Brazil nuts BIO 40 g
Great price
39,-
Save 2.10
39 Kč/ks
In stock > 50 pcs at the supplier's
Raw Bar , nutritional value 414 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
OSHEE Protein Bar Vanilla & Caramel 49 g
Amazing Deal
39,-
Save 7,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 780 Kč/1 kg
OSHEE Protein Bar Peanut & Caramel 49 g
Amazing Deal
39,-
Save 7,-
39 Kč/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 780 Kč/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar peanut caramel 22,5 g
Amazing Deal
from
30,-
2.02 Kč/ks
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 32 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 410 kcal, weight 22,5 g, peanut and caramel flavour - from 2.02 Kč/ks - from 1,733 Kč/1 kg
Vilgain Energy Bar blackcurrant 55 g
39,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 340 kcal per 100g - 709 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic cocoa with peanut butter 30 g
39,-
39 Kč/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 397 kcal per 100g - 1,300 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Protein Chocolate
39,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 433 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack Protein Salted Caramel
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 425 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack banana
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 476 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack protein with hazelnuts
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 463 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack fruit
39,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 437 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Lifefood BIO Lifebar Oat Snack 40g with chocolate chips
39,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , bar weight 40g, nutritional value 484 kcal per 100g - 975 Kč/1 kg
Nutrend Flapjack Gluten Free 100 g, chocolate + coconut with dark chocolate
from
33,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 417 kcal per 100g - from 410 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic pistachio cream 30 g
from
35,-
35 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 384 kcal per 100g - from 1,400 Kč/1 kg
4Slim Flapjack Chocolate 55 g
44,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 382 kcal per 100g - 800 Kč/1 kg
4Slim Flapjack salted caramel 55 g
44,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 371 kcal per 100g - 800 Kč/1 kg
GymBeam ASAP 50% Protein Bar Coconut 50 g
44,-
44 Kč/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 50 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 373 kcal, weight 50 g, flavour coconut - 880 Kč/1 kg
GymBeam ASAP 50% Protein Bar Strawberry 50 g
44,-
44 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 50 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 387 kcal, weight 50 g, strawberry flavour - 880 Kč/1 kg
Mixit Action BIO Mixitka by Adam Ondra - Sesame and pistachios
44,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereal bar - Organic sesame seeds, honey and pistachios, gluten-free, 100% natural ingredients, pure composition, contains protein, fiber and minerals calcium, magnesium and iron -...
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Fitness tyčinky