Matcha PerfectTed
Matcha PerfectTed – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 9
PerfectTed Matcha pods original 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - pure ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg
PerfectTed Matcha pods vanilla 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - vanilla ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg
PerfectTed Matcha pods strawberry 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - strawberry ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg
PerfectTed Ceremonial matcha strawberry 75 g
399,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - fruity with the flavour of summer berries of ceremonial quality from Japan, full of antioxidants, promotes concentration, packing 75 g - 5,320 Kč/1 kg
PerfectTed Ceremonial matcha blueberry 75 g
399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - blueberry ceremonial quality with a delicate sweet taste, ideal for preparing matcha latte, packing 75 g - 5,320 Kč/1 kg
PerfectTed Ceremonial matcha vanilla 75 g
399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - fine vanilla ceremonial quality from Japan, naturally sweet taste, stimulating effect, packing 75 g - 5,320 Kč/1 kg
PerfectTed Matcha Powder Sachets 7 × 1,5 g
215,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - 100% ceremonial quality, suitable for vegans and vegetarians, practical single-serve packaging for baristas and home beverage makers - 20,476 Kč/1 kg
PerfectTed Matcha Powder Sachets Vanilla 7 × 1,5 g
215,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - powder with a mild vanilla flavour, suitable for vegans and vegetarians, practical single-serve packaging for easy preparation of drinks - 20,476 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Matcha