Alza Days - Nuts
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 61
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
89,-
178 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 500g
Great price
89,-
178 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
GRIZLY Natural unshelled almonds 1000 g
269,-
269 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 269 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 250g
Great price
99,-
396 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
Great price
219,-
913 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy...
GRIZLY Cashew Natural ww320 premium 1000 g
319,-
319 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
Great price
249,-
1,038 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a...
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 250g
Great price
109,-
436 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 250 g - 436 Kč/1 kg
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
449,-
449 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 449 Kč/1 kg
GRIZLY Dark chocolate covered almonds 500 g
269,-
538 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond roasted and in chocolate, 500 g - 538 Kč/1 kg
GRIZLY Natural peeled almonds 1000 g
309,-
309 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 309 Kč/1 kg
GRIZLY Salted roasted cashews 1000 g
389,-
389 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 389 Kč/1 kg
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
New arrival
299,-
664 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for...