Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

AlzaPower je nový YouTube kanál o elektromobilitě

Aktualizováno

Fanoušci elektromobility, pozor! Vznikl AlzaPower, nový YouTube kanál zaměřený na elektromobily, elektromotorky a další elektřinou poháněná vozítka. Při jeho sledování se rozhodně nudit nebudete. Do světa zelené budoucnosti vás zavede poučnou a vtipnou formou. Ostatně důkazem je hned první video, kde se při závodu střetne sedmero elektrovozidel včetně Tesly Model S a BMW i3. Kdo vyhraje?

Logo AlzaPower

AlzaPower, neohrožení desperáti prohání své elektrostroje 

Kanál AlzaPower jsme založili teprve nedávno, ale už teď můžete zhlédnout první výtvor našeho neohroženého týmu. Jedná se o rychlostní závod elektrických vozítek všech velikostí a tvarů. A ne jen tak ledajaký závod. Své síly změří takoví borci jako Tesla Model S se zrychlením z 0 na 100 za 3,2 sekundy, BMW i3, ale i motorky Čezeta typ 506 nebo Zero FXS. Startovní pole uzavírají elektrokola Greyp G12, Inmotion P1F a skateboard Yuneec E-GO1. Jak to dopadne, uvidíte ve videu.

Jaké jsou novinky v elektromobilitě?

Elektromobilita je budoucností dopravy. A jak jste jistě zaznamenali, Alza.cz začala jako první e-shop prodávat elektřinou poháněná vozidla. Pořídit si tak u nás můžete například elektromobily Tesla, BMW, ale i další značky. Novinkou je Aixam, přístupný i teprve 15letým řidičům nebo VXT 2, nejlevnější elektromobil vůbec, za cenu pod 200 tisíc Kč. Ani fanoušci jedné stopy u nás nepřijdou zkrátka. Nabízíme totiž také řadu elektrokol a elektromotorky Kuberg, ZERO nebo Čezeta. Poslední dvě jmenované jsou k vidění také ve videu.

i Jak vybrat elektrokolo

Elektromotorka ZERO

Líbilo se vám naše první video na AlzaPower? Pokud ano, nezapomeňte kanál odebírat, protože brzy přijdou další. A také budeme rádi, když dáte videím palec nahoru nebo je budete sdílet s ostatními třeba na Facebooku!

P-DC1-WEB29