Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Apple keynote už 31. března, představí se iPhone SE 2? (NOVINKA)

Aktualizováno

Termín první letošní keynote Applu již pravděpodobně známe. Jak informuje německý iphone-ticker.de a následně 9to5mac.com, volba padla na úterý 31. března. Na co se na první z letošních applovských konferencí můžeme těšit?

iPhone SE 2

Nejočekávanějším zařízením na nadcházející Apple keynote je bezesporu iPhone 9 (nebo iPhone SE 2), o jehož příchodu se spekuluje již několik let. Nástupce oblíbeného malého iPhonu SE bude mít rozměry a design iPhonu 8, komponenty včetně procesoru či fotoaparátu však dostane novější. 

iPhone 9 by měl následně dle spekulací přijít na trh 3. dubna. Kvůli koronaviru je ovšem možné, že se opozdí, jelikož továrny v Číně momentálně fungují v omezeném provozu. Vedle nového levného iPhonu očekáváme i vydání iOS 13.4, který má přinést například sdílení složek přes iCloud, nové memoji a další funkce.

Spekuluje se také o nových iPadech Pro s trojitým fotoaparátem, které se měly původně ukázat v první polovině letošního roku a jejichž poslední generaci Apple ukázal na podzim 2018. Dle Bloombergu však může v jejich případě vlivem koronaviru nastat zpoždění. Podobně jsou na tom lokalizační přívěsky AirTags, jež budou sloužit ke sledování polohy předmětů denní potřeby, jako jsou např. klíče, batohy, jízdní kola apod. 

Aktualizací mají projít také 13" MacBooky Pro a MacBooky Air a je možné, že se rovněž představí nabíjecí podložka jako náhrada za zrušený AirPower nebo náhlavní bezdrátová sluchátka.

V roce 2019 Apple na jarní konferenci představil služby Apple Arcade, Apple TV+, Apple Card či Apple News+. 

    i Mohlo by vás zajímat

    Zdroj: iphone-ticker.de, 9to5mac.comgsmarena.commacrumors.com

    WEB7