Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Mobilní hospic Ondrášek o.p.s.Mobilní hospic Ondrášek přijímá do své péče děti s pokročilým onkologickým nebo jiným nevyléčitelným onemocněním, které vyžadují trvalou nebo jen přechodnou intenzivní péči. 


Klade důraz na léčbu bolesti a zmírnění dalších příznaků provázejících terminální stadium nemoci. Respektuje jedinečnost člověka a dbá na to, aby byl vždy zachován individuální přístup. 

Přání a nároky pacientů a jejich rodin jsou pro ně vždy na prvním místě. 

Alza.cz podpořila činnost Mobilního hospice Ondrášek věnováním potřebného vybavení pro jejich hladký chod, jako je např. vysavač, plotýnkové vařiče, či lednice, a to v celkové výši téměř 49.000,- Kč.


Po několika měsících dále Alza.cz věnovala mikrovlnnou troubu v hodnotě 6.000,- Kč, když původní již Mobilnímu hospici Ondrášek vypověděla službu. 

"Milá Alzo, již několikrát jsi nám, jak se říká, vytrhla trn z paty. Jsme rádi, že i v dnešní uspěchané době si lidé najdou čas a chuť pomáhat. Spotřebiče nám se stejnou láskou, s jakou nám byly darovány, také slouží. Vaší podpory si vážíme a upřímně děkujeme."

                                                                                                                           Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


 


P-DC1-WEB03