Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Nemocnice byla založena v roce 1961 v městysu Ročov.

Nemocnice nabízí komplexní zdravotní 
lůžkové služby  pro stavy vyžadující dlouhodobější hospitalizaci v oboru dětská a dorostová psychiatrie pro děti od tří do osmnácti let. Nemocnice poskytuje zdravotní služby ambulantní v oboru dětská a dorostová psychiatrie. 


Dětská psychiatrická nemocnice Louny je odborným léčebným ústavem poskytující komplexní odbornou psychiatrickou péči pacientům ve věku od 3 do 18 let věku, tj. zdravotní péči :

a) lůžkovou péči následnou 
b) ambulantní péči primární a specializovanou

 DPN Louny podpořila Alza.cz již v minulém roce. S radostí jsme jejich pacienty i letos obdarovali tiskárnou a počítačem All in One v hodnotě přesahující 66 000 Kč.


"Je to pro nás nesmírně cenný dar. Už se těšíme, co řeknou děti, až to dostanou k používání. Ještě jednou moc a moc děkujeme, přejeme hodně zdraví a hodně úspěchů ve vašem podnikání.
                                                           
                                                                            S úctou k Vám, Mgr. Vlasta Dočekalová, hlavní sestra"Více informací o Dětské psychiatrické nemocnici Louny získáte na http://www.detska-psychiatricka-nemocnice-louny.cz/ 

P-DC1-WEB22