Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Elegance bez bariér


Módní přehlídka vozíčkářů aneb Elegance bez bariér odstartovala prvním ročníkem již na začátku února roku 2013 v Rychnově nad Kněžnou.

Letos se akce uskutečnila 24. listopadu 2016.  
                                                                                       Celá akce má rovněž charitativní rozměr. Vždy je vybrána jedna rodina, která má dítě se zdravotním postižením a nachází se v náročné životní situaci - letos se jednalo o rodinu Preclíkových. Jejich syn se narodil předčasně, následně pak úplně oslepnul, má mozkovou obrnu, částečně amputovanou dolní končetinu v koleni a spousty dalších přidružených zdravotních problémů. Velkou položkou ve financích zabírá i každoměsíční nakupování nutných prostředků pro celodenní péči. Protože je maminka sama a syn potřebuje celodenní péci (sám nechodí a nemluví), nechodí do zaměstnání, je odkázaná na soc. dávky a nebo pomoc blízkých.  


Alza.cz připsěla přímo rodině Preclíkových darováním několika hraček se zvukem, díky kterým si synek procvičuje psycho-motorické dovednosti.

 

"Jménem svým, v zastoupení celého organizačního týmu Módní přehlídky Elegance bez bariér bych Vám chtěla, co nejsrdečněji poděkovat za to, že jste se zapojili. Během 4. ročníku se podařila vybrat rekordní částka a to 140 000,-, maminka byla neskutečně dojatá, za což Vám i všem patří obrovský dík.


                                                                Mgr. Michaela Rázková a Mgr. Veronika Vavrečková, VerMi, z.s."


Více informací o projektu získáte zde.
 

P-DC1-WEB19