Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Alzheimer nadační fond


Alzheimer nadační fond se zabývá podporou profesionálů - lékařů, vědců, sestřiček a dalších odborníků, kteří pečují o pacienty s Alzheimerovou chorobou. Za pět let své existence udělal slušný kus práce, i když vzhledem ke stoupajícímu počtu pacientů je to jako kapka v moři..., ale věří, že se mu povede změnit víc!


Nadační fond získává prostředky zejména od firemních dárců. Je někdy náročné vysvětlit, proč má smysl, aby jel mladý lékař vlastně "na výlet" do zahraničí. O některých stipendistech se proto Alzheimer nadační fond rozhodl natáčet cosi jako sběrný dokument, jehož patronem je režisér Jan Hřebejk a jeho podporovatelkou dokumentaristka paní Helena Třeštíková.

Více informací o činnosti Alzheimer nadačního fondu získáte zde.Nadační fond již má mnoho hodin materiálu a s tím, jak materiál přibývá, zjistil, jak nekvalitní je jeho technické vybavení. Alza.cz se rozhodla jeho činnost podpořit darováním digitální kamery Canon, a to v celkové výši 48 490,- Kč.
 


'Ráda bych poděkovala, včera jsem v ALZE vyzvedla naši novou kameru :-) Máme z ní všichni obrovskou radost! Ještě jednou díky za podporu,
 

                                                                                                  Mgr. Šárka Kovandová, ředitelka"

P-DC1-WEB18