Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

FC České Meziříčí, z.s.


Klub FC České Meziříčí zanedlouho oslaví 100 let od jeho založení. Ve své vesnici je fotbal jednou z hlavních sportovních aktivit, kde trénují a připravují děti od předpřípravky, mladší přípravky a starší přípravky až do kategorie mužů. V poslední době je čím dál těžší sehnat děti, které by chtěly začít s fotbalem. Trenéři, kteří se věnují nejmenším dětem, chtějí, aby se mladí fotbalisté cítili dobře a fotbal (sport) si zamilovali. Radost z pohybu, emoce, výhry, prohry, góly, parta, zážitky, týmový duch, to vše mohou zažít na vlastní kůži.

"To, že jsme dostali od Alza.cz teplákové soupravy, z nich lepší fotbalisty neudělá, ale ta radost dětí, když je obléknou na sebe a jdou za těmi zážitky, přijedeme na turnaj všichni ve stejném. To jsou maličkosti, které mohou rozhodnout o tom, že za pár let budou oni na našich místech. A za to bych chtěl firmě Alza.cz poděkovat!" 

Martin Baše, trenér


Alza.cz darovala klubu sportovní oblečení v celkové hodnotě 21.950,- Kč.

Více informací se dozvíte zde.


P-DC1-WEB12