Obnovit stránku

Canon

Full HD

Filmy v rozlišení HD a FullHD vynikají vysokým rozlišením, které je schopné zachytit i ty nejmenší detaily a nedovolí ničemu uniknout z vašeho záběru.

DPI

DPI (Dots per inch) značí počet obrazových bodů (pixelů), které se vejdou na jeden palec (1 palec = 2,54 cm). Čím větší je hodnota DPI, tím jemnější je výsledný výtisk.

My image garden

S programem My Image Garden můžete nejrůznějšími způsoby upravovat fotografie a využít tak potenciál vaší tiskárny Canon.

Solution Menu EX

Program Solution Menu EX je centrem nastavení a ovládání vašeho skeneru Canon a umožňuje vám například vytvářet působivá fotoalba.

Nulová zahřívací doba

Nulová zahřívací doba u skenerů Canon znamená, že nemusíte trávit dlouhé doby čekáním na to, až bude skener připraven ke skenování.

Odstraňování prachu a škrábanců

Funkce odstraňování prachu a škrábanců automaticky redukuje prach i škrábance a zároveň vám umožňuje obnovit vybledlé barvy starých fotografií.

Multistream

Inovativní technologie MultiStream umožňuje souběžný obrazový výstup dvou různých skenovacích režimů najednou.

MP Navigator EX

Program MP Navigator EX vám umožní skenovat, ukládat, upravovat dokumenty, fotografie či obrázky, které lze následně přiložit k emailům.

My Image Garden

S programem My Image Garden můžete nejrůznějšími způsoby upravovat fotografie a využít tak potenciál vašeho skeneru Canon.

FARE

Povedená funkce FARE (automatické retušování a vylepšení filmu) dokáže téměř perfektně eliminovat kazy na povrchu skenovaných filmů.

EZ buttons

EZ tlačítka umístěna na těle skeneru Canon představují nejjednodušší a nejrychlejší způsob pro přístup k často používaným funkcím.

Skenování souborů do cloudu

Funkce pro skenování souborů do cloudu vám umožní soubory ukládat na internetové servery, abyste k nim měli přístup odkudkoliv na světě.

CaptureOnTouch

Canon CaptureOnTouch je speciální vlastností skenerů Canon, která vám ihned po připojení skeneru k počítači umožní jej naplno využívat bez nutnosti instalovat ovladače.

Auto Scan

Speciální režim automatického skenování (AUTO-SCAN) rozpozná o jaký typ a formát dokumentu či fotografií se jedná a zvolí tak vhodné parametry.

Auto Photo Fix II

Technologie Auto Photo Fix II automaticky analyzuje skenované fotografie a obrázky a pomocí speciální korekce dat vylepšuje jejich výslednou kvalitu.

Auto Document Fix

Technologie Auto Document Fix automaticky analyzuje skenovaný obraz a pomocí speciální korekce dat vylepšuje jeho výslednou kvalitu.

x.v. Color

Technologie x.v.Color používá barevný prostor s rozšířeným rozsahem barev k dosažení sytějších barev, které se více blíží realitě.

Výběr zvukové scény

Výběr zvukové scény automaticky vybere nejvhodnější nastavení zvukové stopy tak, aby dosahovala stejně vysoké kvalitě, jakou má obraz.

Tvůrce příběhů

Funkce tvůrce příběhů umožňuje snadno a rychle vytvářet nezapomenutelné filmy a přispívá k rozvíjení vašich filmařských dovedností.

Technologie detekce obličejů

Technologie detekce obličejů dokáže automaticky vyhledat a zostřit na obličej nahrávaných lidí a tím vytvořit dokonalé záběry vašich nejbližších.

20 dalších...
WEB2