Obnovit stránku

Během svátku 28.9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejny Brno-Lískovec, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Ledničky a mrazáky

Klimatická třída (TABULKA): Lednice | Mrazák

Klimatická třída říká, jaká by měla být optimální teplota prostředí, ve kterém je umístěn mrazák. Vyjádřena je zkratkami T, ST, N, SN. Pokud je venkovní teplota mimo doporučený rozsah, roste mrazáku spotřeba energie a nemusí správně fungovat. Pokud má mrazák uvedeno více klimatických tříd, správně funguje v celém rozsahu teplot. Například mraznička s třídou SN-N-ST pracuje v prostředí o teplotě 10–38 °C.

Twin Cooling

Dvojitý chladící systém se dvěma výparníky chladí oddělení chladničky a mrazáku zvlášť

ECO

ECO je program, který umožní jet vaší ledničce v úsporném módu. V chladničce nastaví 5 °C a v mrazničce -18 °C, čímž ušetří drahou energii.

Humidity Control

Humidity Control je systém, který umožňuje manuálně seřizovat úrovně vlhkosti v zásuvce Crisp Box. Zelenina tak zůstává déle čerstvá a svěží při zachování všech vitamínů. Tato technologie může být označována též jako Vit Control.

Adapt Cool

Adapt Cool je inteligentní senzorový systém, který zaznamenává zvyky uživatele a podle nich přizpůsobuje teplotu v chladničce. Výsledkem je konstantní teplota a zamezení jejího nárůstu během častého otevírání dveří. S Adapt Cool docílíte ve vaší ledničce optimálního klimatu. 

Ion Air

Ion Air je technologii simulující přírodní proces ionizace. Tato simulace osvěžuje ve spotřebiči vzduch, díky čemuž zajistí co nejzdravější a nejpřirozenější klima v ledničce. Ve spojení s technologií ventilace Multi Flow 360° je pak čerstvý vzduch distribuován po celém vnitřním prostoru. Ion Air má tři základní přednosti – ničí většinu bakterií uvnitř chladničky, prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin a zbavuje ledničku nepříjemného zápachu z aromatických potravin.

Active Dual Cooling

Active Dual Cooling je speciální technologie, která funguje na podobném principu jako No Frost. Rozdíl je v tom, že udržuje ještě vyšší vlhkost, než tomu je u běžných No Frost modelů chladniček. Také teploty uvnitř jsou díky tomuto systému mnohem stabilnější a potraviny mohou být uchovávány mnohem déle, aniž by se zkazily. 

No Frost

No Frost je beznámrazový systém, díky němuž v mrazničce obíhá vzduch, který optimálně rozloží chlad v celém prostoru. Tím se snižuje vlhkost uvnitř spotřebiče a na potravinách ani na stěnách nevzniká námraza. Zároveň však brání vysychání potravin v chladničce. Vzniká tak dokonalé mikroklima, které je tak akorát vlhké a čerstvé. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu zůstanou potraviny déle čerstvé a zároveň nedojde ani k promíchání pachů a vůní ve vaší ledničce.

Multi Flow 360°

Multi Flow 360° je systém, který udržuje v chladničce rovnoměrnou teplotu. Je to vylepšená verze Air Flow, Multi Flow 360° je ale účinnější díky 14 ventilačním otvorům, pomocí nichž neustále vyrovnává vzdušnou vlhkost a teplotu uvnitř spotřebiče. V kombinaci s technologií Ion Air vytváří to nejzdravější prostředí pro potraviny uložené v chladničce. Záporně nabité ionty jsou totiž neustále rozptylovány společně se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin na všech úrovních chladničky. 

Air Flow

Air Flow je ventilační systém, který vzduchovým kanálem v zadní části ledničky rozvádí studený vzduch po celém jejím vnitřním prostoru. Díky tomu se zde udržuje stejná teplota a po každém otevření chladničky se opět rychleji obnovuje teplota již nastavená. 

Smart Diagnosis

Smart Diagnosis je funkce, díky níž vaše lednice zvládne přenášet informace o problémech, které ji trápí přes váš telefon až do servisního centra. Zaslání potřebných dat probíhá formou nahrávky, která zajistí rychlou a účinnou diagnostiku. Funkci Smart Diagnosis však použijte pouze tehdy, pokud vám to doporučí pracovník Call centra výrobce.

Touch Control

Touch Control je systém, který umožňuje velmi snadno a pohodlně regulovat teplotu v ledničce a aktivovat všechny funkce pomocí dotykových polí na displeji.

Soft Close

Soft Close je systém, který automaticky dovírá dveře chladničky, pokud je úhel otevření 20° a nižší. Už se vám tak nestane, že dveře chladničky zůstanou nedopatřením otevřené. 

Easy Lift

Easy Lift jsou skleněné police a dveřní přihrádky, které vám umožní snadno si nastavit požadovanou výšku a zajistit tak dostatečný prostor například pro vysoké láhve. Skleněné police Easy Lift lze výškově nastavit až o 6 cm a to tak, aniž byste museli věci vyjímat z ledničky. 

Fresh Sense

Fresh Sense je čidlo měřící přesné podmínky jak zevnitř, tak zvenku chladničky. Tento zabudovaný senzor pomáhá udržovat v chladničce konstantní teplotu a potraviny uchovat dlouhodobě čerstvé. 

Low Frost

Low Frost je speciální funkce zajišťující rychlejší odtávání. Její kouzlo spočívá v tom, že výrobník chladu je umístěn po obvodu boxu, díky čemuž se netvoří námraza na vnitřních stěnách. Vaše potraviny jsou tak chráněny před nánosy ledu.

Anti Finger Print

Anti Finger Print je speciální povrchová úprava, která vás zbaví otisků prstů na povrchu lednice.

Air Fresh Filter

Air Fresh Filter je systém, který aktivně neutralizuje pachy uvnitř chladničky a odfiltrovává bakterie. Tuto funkci ocení především ti, kteří jsou hákliví na zápachy. Pomocí této funkce pokaždé, když otevřete ledničku, ucítíte jen svěží a čerstvý vzduch.

Crisper Box

Crisper Box je zásuvka na ovoce a zeleninu se speciálním vlnitým dnem, která přispívá k jejich delší čerstvosti a křupavosti.

Alarm otevřených dveří

Alarm otevřených dveří je funkce, která vás upozorní na omylem otevřené dveře chladničky. Napomáhá tak udržovat optimální teplotu uvnitř chladničky a přispívá k efektivnější cirkulaci vzduchu i k úspoře energie.
20 dalších...

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB03