Obnovit stránku

Myčky nádobí

Multizone

Tato funkce umožňuje mýt nádobí ve více zónách. To znamená v horním, nebo spodním koši.

Invertorový motor

Inovativní motor, který je tišší, úspornější a má delší životnost. Ve většině případů na něj výrobci poskytují záruku až 10 let.

Automatické dávkování mycích prostředků

Spotřebič si podle míry zašpinění nádobí sám dávkuje mycí prostředek podle aktuální potřeby.

Smart myčka

Smart nebo také chytré spotřebiče jsou moderní zařízení, která lze pomocí bluetooth nebo Wi-Fi propojit s dalšími chytrými zařízeními (mobilní telefon, tablet, počítač atd.). Myčku tak můžete ovládat i vzdáleně přes aplikace, kontrolovat její technický stav a získat upozornění na nutnost údržby. 

Waterproof myčky

Všechny myčky nádobí Miele jsou chráněny před poškozením vodou systémem Waterproof. Pokud by během dvaceti let od zakoupení produktu došlo k poruše a zároveň vám vznikla škoda na majetku, máte nárok na proplacení vzniklých škod v rámci záručních podmínek ochrany proti vodě. Předpokladem je odborná instalace.

Brilliant GlassCare

Brilliant GlassCare bude s křehkým nádobím zacházet jako v rukavičkách. 

Myčky s funkcí AutoStart

Díky funkci AutoStart a aplikaci Miele@mobile můžete vaší myčku nádobí naprogramovat tak, aby se spustila v předem definovaný čas.

Automatické dávkování AutoDos se zabudovaným PowerDiskem

AutoDos je první automatický systém dávkování mycího prostředku na světě. PowerDisk obsahuje speciálně vyvinutý práškový granulát, který dosahuje obdivuhodných výsledků mytí nádobí. Společně tvoří dokonale sladěný systém.

Senzor naplnění

Senzor naplnění dokáže rozpoznat, kolik nádobí jste do myčky dali, a podle toho upravit spotřebu vody i napustit čistou vodu během mycího cyklu.

Dětská pojistka myčky

Dětská pojistka zabrání přepnutí programu nechtěným stisknutím tlačítek.

AquaStop myčky

AquaStop je důmyslný bezpečnostní systém proti vytopení, který v případě poruchy nebo prasknutí hadice uzavře přívod vody do myčky.

Technologie Green Intelligence

Technologie Green Intelligence zajistí nezbytně nutnou spotřebu energie, vody i času přesně podle stupně znečištění nádobí.

Kapacita myčky

Kapacita je definována počtem sad, které je myčka schopna pojmout. Sadu tvoří jeden velký talíř, jeden hluboký talíř, jeden malý talíř, jeden hrnek, jedna sklenička a jedna sada příborů.

Výměník tepla

Myčky s výměníkem tepla umí teplo vznikající při mytí využít pro předehřátí studené vody během následného mycího cyklu. Během sušení nádobí do myčky nepřichází vnější vzduch a po ukončení cyklu nedochází k uvolnění horké páry.

Odložený start u myčky

Díky praktické funkci si můžete přesně zvolit, v kolik hodin má být myčka spuštěna.

Energetická třída myček

Energetická třída označuje zařazení do skupiny podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. Přičemž platí, že spotřebič třídy D je nejnáročnější na energii a spotřebič třídy A+++ je nejúspornější. Pro jednodušší výběr slouží energetický štítek, kterým je povinně označena každá myčka. Spotřeba myčky se odvozuje od 280 standardních mycích cyklů za rok.

Vodní senzor

Vodní senzor dokáže na základě tvrdosti, teploty a znečištění vody nadávkovat čisticí prostředek, tlak a teplotu mytí i počet oplachů. Díky tomu minimalizuje spotřebu energie, vody i čisticích prostředků.

P-DC1-WEB18