Obnovit stránku

Hardware novinky a recenze

MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G (RECENZE A TESTY)

Nejnovějším přírůstkem do rodiny grafických karet edice GAMING společnosti MSI je grafická karta MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G. A protože i tuto grafickou kartu naleznete v naší nabídce na Alza.cz, tak jsme ji pro vás také hned otestovali.

Asus STRIX Radeon RX 5600 XT T6G Gaming (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším Radeonem RX 5600 XT, na kterého můžete v nabídce společnosti ASUS narazit, je bezesporu grafická karta Asus STRIX Radeon RX 5600 XT T6G Gaming. A protože se nám tento nový Radeon dostal pod ruku také, hnedle jsme ho pro vás na Alza.cz otestovali.

Asus DUAL Radeon RX 5700 O8G EVO (RECENZE A TESTY)

Mezi cenově dostupnější grafické karty v nabídce  společnosti ASUS můžeme zařadit grafické karty edice DUAL. Jednou z představitelek těchto „duálek“ je také grafická karta Asus DUAL Radeon RX 5700 O8G EVO, kterou jsme pro vás na Alza.cz otestovali.

MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Grafická karta MSI RX 5700 GAMING X 8G spadá do velmi populární edice grafických karet GAMING společnosti MSI. A protože je tato řada grafických karet mezi hráči počítačových her tak oblíbená, rozhodli jsme se ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovat.

Tuning PC – jak vybrat RGB osvětlení počítače? (TIPY A TRIKY)

Rádi byste svůj herní počítač ozvláštnili o stylové prvky RGB osvětlení? Nebo vám jen padly do oka originální „svíticí“ komponenty? Tak čtěte pozorně náš článek, ve kterém jsme se zaměřili na tuning PC a zejména pak na nejrůznější prvky RGB osvětlení. Dozvíte se například, jak správně zkombinovat jednotlivé RGB komponenty tak, aby vše perfektně fungovalo!

Gigabyte AORUS Radeon RX 5700 XT 8G (RECENZE A TESTY)

Nejnovějším přírůstkem v oblíbené herní edici AORUS společnosti GIGABYTE je grafická karta Gigabyte AORUS Radeon RX 5700 XT 8G. A protože ji v naší nabídce na Alza.cz naleznete také, my jsme ji pro vás hned otestovali.

Asus STRIX Radeon RX 5500 XT O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Posledním přírůstkem v nabídce společnosti Asus je grafická karta Asus STRIX RX 5500 XT O8G Gaming. A protože tato grafická karta spadá do té vůbec nejoblíbenější herní edice ROG (Republic of Gamers) společnosti ASUS, tak jsme ji pro vás dnes na Alza.cz také řádně otestovali.

Co je základní deska?

Základní deska je hlavní řídicí jednotkou osobních počítačů, ale i dalších zařízení, například mobilních telefonů. Výbava základní desky je mimořádně důležitá vzhledem k možnostem budoucích upgradů PC. Základní deska má mnoho zajímavých součástí a konektorů. O které jde? Dozvíte se v našem článku.

Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT 8G (RECENZE A TESTY)

Jedním z těch vůbec nejatraktivnějších Radeonů RX 5700 XT na trhu je bezesporu grafická karta Sapphire Nitro+ RX 5700 XT 8G od známé společnosti Sapphire. A nebyli bychom to žádní mimozemšťané, kdybychom ji pro vás na Alza.cz také neotestovali!

AMD uvádí mobilní CPU Ryzen 4000 (CES 2020)

Ať už fandíte Intelu, nebo AMD, jistě vás bude zajímat příchod nových mobilních procesorů Ryzen 4000 Renoir. Potvrdí se očekávání až 16vláknového mobilního CPU? A kdy se první notebooky objeví na našem trhu?

NVIDIA Ampere: 50% nárůst výkonu? (CES 2020)

Společnost NVIDIA chystá pro letošní rok novou generaci grafických karet s čipem Ampere. Kdy budou dostupné grafické karty řady GeForce RTX 3000? A především, jaký se očekává nárůst výkonu?

NVIDIA vydává ovladače Game Ready (CES 2020)

NVIDIA během veletrhu CES oznámila příchod nových ovladačů Game Ready CES 2020. Zaslouží si zvýšenou pozornost, protože přináší pro všechny majitele grafických karet NVIDIA atraktivní funkce. Jaké? Dozvíte se z článku.

Jak vyměnit procesor? (TIPY A TRIKY)

Výměna procesoru je něco, co u většiny lidí vzbuzuje strach a nejistotu. I přesto jde o věc, s níž se všichni několikrát za život setkáme a bez které se neobejdeme. Buď to můžeme nechat na někom jiném, anebo to zvládnout sami. Důležité je ale vědět, co vlastně děláme a na co si dát pozor.

GIGABYTE AORUS NVMe Gen4 SSD 2TB (RECENZE A TESTY): Co dovedou PCIe 4.0 disky?

Vysokokapacitní SSD disk Kingston A2000 sice patří do kategorie dražších a výkonnějších TLC disků, zároveň vás však potěší příjemnou cenovkou. Jak si vedl v sérii náročných testů a benchmarků? Vyplatí se po něm sáhnout? Nejen to objasníme v naší recenzi!

Asus Strix Radeon RX 5700 XT O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Grafická karta Asus STRIX Radeon RX 5700 XT O8G Gaming spadá do elitní hráčské edice ROG (Republic Of Gamers) společnosti ASUS. A protože právě tato edice grafických karet je mezi hráči počítačových her tolik oblíbená, my jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali. 

Gigabyte Radeon RX 5500 XT Gaming OC 8G (RECENZE A TESTY)

Nové grafické karty Radeon RX 5500 XT společnosti AMD jsou konečně tu a vy si je také u nás můžete hned zakoupit! Jedním z celé řady zástupců této řady grafických karet je pak  Gigabyte Radeon RX 5500 XT Gaming OC 8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz samozřejmě důkladně otestovali.

WD Gold: Co nabízí nejrychlejší HDD současnosti?

Western Digital je zpět s řadou WD Gold. Tyto disky pro serverové nasazení jsou tím nejlepším, co současná technologie plotnových disků nabízí: vysoké rychlosti, až 512 MB a kapacitu až 14 TB. 

Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou GeForce GTX 1660 SUPER, kterou jsme pro vás na Alza.cz otestovali, je Gainward GTX 1660 SUPER Ghost OC od známé společnosti Gainward. A jak tato grafická karta v našich testech dopadla?

Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER Windforce OC (RECENZE A TESTY)

Další novinkou ze stáje společnosti NVIDIA jsou grafické karty GeForce GTX 1650 SUPER. Jednou z nich je také grafická karta Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER Windforce OC a my jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Testy GPU - Assassin's Creed: Origins

Testovali jsme grafické karty na hře Assassin's Creed: Origins. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

20 dalších...
WEB18